Poniedziałek 17-12-2018, imieniny Łazarza, Floriana
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Nie bójcie się zatrudniać niepełnosprawnych!

14 września w Elblągu przeprowadzone zostaną darmowe szkolenia dla pracodawców, by wskazać im problemy, ale i korzyści związane z zatrudnieniem osób niepełnosprawnych. To część projektu PROTON - Pracodawcy Otwarci na Osoby Niepełnosprawne.

Jak informuje Katarzyna Malec z Euro-Dan Consulting w Białymstoku, uczestnik projektu PROTON, przedsięwzięcie ma na celu promowanie zatrudniania osób niepełnosprawnych poprzez zapoznanie pracodawców z problematyką ich zatrudniania oraz wskazanie korzyści i problemów z tego płynących. Ma zlikwidować mity i stereotypy dotyczące pracowników niepełnosprawnych jako pracowników „gorszej kategorii” oraz wskazać metody pokonywania barier i przeszkód związanych z ich zatrudnianiem.
     Szkolenie jest bezpłatne i skierowane jest do właścicieli i pracowników polskich przedsiębiorstw (za wyjątkiem zakładów pracy chronionej). Obejmuje zagadnienia tworzenia miejsc pracy dla osób niepełnosprawnych: od regulacji prawnych poprzez wskazówki o charakterze praktycznym, aż po najlepsze przykłady przedsiębiorców. Największy nacisk położony jest na uwzględnienie osób niepełnosprawnych w tworzeniu strategii firmy oraz w zarządzaniu strategicznym firmą.
     Dla uczestników szkolenia został specjalnie opracowany poradnik „Osoby niepełnosprawne a strategia firmy”. Rozdane zostaną również materiały szkoleniowe zawierające informacje potrzebne pracodawcy do podjęcia decyzji o zatrudnieniu ON (podstawy prawne, korzyści finansowe, korzyści społeczne, korzyści w budowaniu wizerunku i image'u firmy, omówienie barier i problemów, case'y itp.).
     Szkolenie przełamuje obawy pracodawców dotyczące zatrudniania osób niepełnosprawnych, a także pokazuje jak ogromną rolę pełnią one w rozwoju strategii przedsiębiorstwa.
     Zgłoszenia chętnych do udziału w szkoleniu są przyjmowane w siedzibie Euro-Dan Consulting, ul. Lipowa 30, lok. 206, 15-427 Białystok, tel.: 085 674 51 78, 085 674 35 60, 085 674 35 62, fax: 085 674 35 61, e-mail: edc@euro-dan.pl.
     Więcej informacji na stronie projektu: www.proton.eucp.pl.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
 • Niepełnosprawni mają renty.Niech siedzą w domu.Pracy nie starcza dla pełnosprawnych czyli normalnych ludzi.Nigdy niepełnosprawny(kaleka - tak ich się kiedyś nazywało i nikt się o to nie obrażał) nie będzie w pracy tak wydajny jak osoba normalna.Boże ale poruszyłem temat.Zaraz zaczną mnie nazywać faszystą.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  P.(2007-08-16)
 • CHRZANISZ GLUPOTY P. proponuje abys nie zabieral glosu. znasz kogos niepelnosprawnego? wiesz jak wysokie maja renty? > elbinger
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2007-08-16)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata Mini
Czytnik kart kryptograficznych Mini
Konto poczty elektronicznej
Czytnik kart kryptograficznych