Poniedziałek 21-01-2019, imieniny Agnieszki, Jarosława. Dzień Babci
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Niepełnosprawni też chcą mieszkać samodzielnie i pracować

Elbląg, Niepełnosprawni też chcą mieszkać samodzielnie i pracować

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Elblągu oraz Państwa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu zapraszają 1 grudnia na konferencję „Jestem dorosły. Chcę mieszkać samodzielnie i pracować.”

Ponad 50 lat temu rodzice osób z upośledzeniem umysłowym, nazywanym obecnie niepełnosprawnością intelektualną, rozpoczęli walkę o prawo do godnego życia dla swoich dzieci i siebie. Jednym z efektów ich walki jest ratyfikowana we wrześniu 2012 roku przez Polskę Konwencja o prawach osób niepełnosprawnych. Według konwencji każda osoba niepełnosprawna, na zasadzie równości z innymi osobami, ma prawo do pracy, a także do możliwości zarabiania na życie poprzez pracę swobodnie wybraną lub przyjętą na rynku pracy oraz w otwartym, integracyjnym i dostępnym dla osób niepełnosprawnych środowisku pracy.
     Podczas tegorocznej konferencji zaproszeni prelegenci przedstawią dobre praktyki oraz istniejące formy wsparcia w zakresie usamodzielniania się osób niepełnosprawnych. O swoich doświadczeniach w dążeniu do samodzielności oraz o pracy opowiedzą osoby z niepełnosprawnością intelektualną, które dzięki wsparciu PSONI pracują i mieszkają samodzielnie.
Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Autoryzowany Serwis Skoda Hadm Gramatowski.
Pomoc w przypadku szkody komunikacyjnej
Serwis i Części VW - HADM Gramatowski
Samochody używane HADM Gramatowski