Środa 26-09-2018, imieniny Kosmy, Damiana
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Nowa fundacja

14 lutego odbyła się uroczysta inauguracja działalności Elbląskiej Fundacji Inicjatyw Społecznych (EFIS). Impreza została połączona z Balem Walentynkowym.

Największą atrakcją imprezy były konkursy, walc serduszkowy oraz licytacje. Całkowity dochód zostanie przeznaczony na cele statutowe fundacji.
     Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska" z Elbląga przekazała nieodpłatnie lokal na biuro fundacji oraz możliwość zorganizowania Balu Walentynkowego w swojej sali bankietowej. - Fundacja serdecznie zaprasza do współpracy innych przedsiębiorców, osoby prywatne i wolontariuszy.

 


     Jesteśmy otwarci na każdą współpracę – mówią działacze fundacji.
     - Naszym celem jest pomoc osobom potrzebującym wsparcia, integracja miejsko-wiejska, wspieranie przedsiębiorczości, udzielanie wsparcia osobom bezrobotnym i zaspakajanie wielu innych potrzeb mieszkańców regionu elbląskiego – podsumowują społecznicy.

Oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
 • Nie nowa fundacja, tylko nowe miejsce pracy dla" SWOICH "
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 1
  (2009-02-18)
 • Kto jest fundatorem??
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Kazimierz_Atrakcyjny(2009-02-18)
 • Na wszelki wypadek nie podano namiarów żeby ktoś niepowołany się nie zapisał.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  klakier(2009-02-18)
 • Prezes Fundacji: Bożena Wlazła Adres: Warszawska 128,w siedzibie GS "Samopomoc Chłopska" Wolontariusze wszystkich krajów łączcie się!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Prezydent_Śmietnika(2009-02-18)
 • Dlaczego z daleka czuć lipą. Szyldem do trzepania kasy. Porzeby fundacji to własne potrzeby a jak zostanie złamany grosz to plecak pierwszakowi kupią.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  rotariusz(2009-02-18)
 • Ja uważam, że świetnie iż są ludzie dobrej woli i swój czas poświęcają innym. A tylko zazdrośnicy nic nie robią i potrafią szykanować innych. A Ci ludzie działali społecznie już dużo wcześniej, teraz natomiast powstała fundacja. Katarzyna
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  KOwalska(2009-02-20)
 • W tej fundacji udzielają się społecznie wspaniali ludzie, pozdrawiam ich gorąco
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 1
  (2009-02-20)
 • „ A tylko zazdrośnicy nic nie robią i potrafią szykanować innych. ” Być może ale – forma podanej informacji często jest przyczyną takich czy innych opinii. W tym przypadku zabrakło w informacji wszystkiego co istotne. Nazwiska członków założycieli, Adres, cele statutowe itd. Tak podana informacja jak w artykule /przy takiej dużej nieufności społeczeństwa do takich organizacji/ powoduje takie a nie inne opinie. Powoduje nieufność i podejrzenia już na starcie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Czerwony(2009-02-20)
 • Fundatorami tej fundacji są:Mirosława Rożańska-Śmiecińska, Ewa Samolis, Zofia Gierulska, Bożena Wlazła, Jan Gurak i Marcin Konończuk. Fundacja mieści się w Elblągu przy ul. Warszawskiej 128.Jak ktoś jest zainteresowany działalnością serdecznie zapraszamy.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2009-02-23)
 • Znam osobiście prawie wszystkich fundatorów i uważam, iż są to wspaniali ludzie. Pracują społecznie od dawna i nie potrzebują rozgłosu by pomagać innym. Pozdrawiam gorąco.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2009-02-23)
 • Chciałbym dodać, iż fundatorami są osoby prowadzące swoje własne biznesy. I świetnie im idzie, natomiast swoją bezinteresowną pomoc niosą już od dawna wcale o tym nie mówiąc. Teraz chcą zdwoić siłę pomocy i dlatego postanowili wspólnie stworzyć fundację i działać przede wszystkim w sferze bezrobocia, biedy i wykluczenia społecznego. chciałbym dodać, że w fundacji nikt nie jest zatrudniony, a każdy z fundatorów pracuje społecznie. Ja ze swojej strony życzę Fundacji wspaniałych rezultatów pomocy, jak również mniej wścibskich ludzi, którzy nic nie robiąc oczerniają wspaniałych ludzi.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2009-02-24)
 • A MNIE ZASTANAWIA ZDANIE >>Gminna Spółdzielnia „ Samopomoc Chłopska" z Elbląga przekazała nieodpłatnie lokal na biuro fundacji oraz możliwość zorganizowania Balu Walentynkowego w swojej sali bankietowej.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  pierro(2009-02-24)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok
Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata Mini
Domena funkcyjna .com.pl
Hosting WWW START