Wtorek 26-03-2019, imieniny Emanuela, Teodora
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Nowi partnerzy "osiemnastki"

Elbląg, Nowi partnerzy "osiemnastki"
Wizyta gości w SP 18 (fot. nadesłane)

W ubiegłym roku szkolnym Szkoła Podstawowa nr 18 wraz z Gimnazjum nr 2, a także miasto Lincoln, jego szkoły i centra ekologiczne oraz Urząd Miejski w Elblągu, Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Piaskach. Biblioteka Pedagogiczna w Elblągu, została zaproszona przez Mariolę Chodakowską, konsultanta z ODN Elbląg do współtworzenia projektu partnerskiego COMENIUS REGIO.

Partnerskie projekty realizowane w ramach programu Comenius Regio stwarzają doskonałą możliwość wzajemnego uczenia się, wymiany najlepszych praktyk oraz rozwijania współpracy międzynarodowej. Podstawowym celem realizowanym dzięki projektom Regio jest: "Wzmacnianie europejskiego wymiaru w edukacji poprzez promowanie  współpracy między lokalnymi i regionalnymi władzami oświatowymi w  Europie, realizacja celów programu Comenius, a w konsekwencji wzbogacenie oferty edukacyjnej dla uczniów".
     Wszyscy zostaliśmy partnerami!!! Wspólnie stworzyliśmy wniosek i  złożyliśmy go do akceptacji. Wiosną 2010 dokonana została ocena formalna naszego wniosku, przeprowadzona przez pracowników Narodowej Agencji "Uczenie się przez całe życie" oraz ocena merytoryczna wniosku przeprowadzona przez dwóch niezależnych ekspertów zewnętrznych w każdym z krajów partnerskich - nasz wniosek został zakwalifikowany do realizacji. W kolejnych dwóch latach będziemy współpracować ze partnerami w naszym mieście oraz Lincolnshire realizując projekt *"BLUE I GREEN - EDUCATION OUTSIDE THE CLASSROOM" - "NIEBIESKI I ZIELONY - EDUKACJA POZA KLASĄ".
     Wczoraj (20 października) odbyła się pierwsza wizyta 16 osób, przedstawicieli szkół, Urzędu Miasta i ośrodków edukacji ekologicznej z Lincolnshire. Goście odwiedzili wcześniej Zieloną Szkołę w Piaskach, a później z ciekawością i wielkim zainteresowaniem przyglądali się pracy uczniów i nauczycieli podczas lekcji w "osiemnastce" i Gimnazjum nr 2.
     W listopadzie odbędzie sie rewizyta w Wielkiej Brytanii.
Dorota Życzkowska, SP 18
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

OKOWOKO s.c.
OKOWOKO s.c.
Okulary korekcyjne XAVIER GARCIA
Okulary korekcyjne BMW