Poniedziałek 23-07-2018, imieniny Brygidy, Apolinarego
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Nowocześnie i na wysokim poziomie

Dodaj do
zakładek
Wersja
do druku
Podaj
dalej
2014-03-14
Aktualizowany 2014-03-15 08:00
 
Elbląg, Nowocześnie i na wysokim poziomie

Jeszcze można zapisać dziecko do klas językowych jedynej w Elblągu, niepublicznej szkoły dla dzieci i młodzieży, w której wiodącym językiem jest angielski. Szkoła mieści się przy ul. Lotniczej 2 w budynku EUH-E. Placówka przyjmuje zapisy do szkoły podstawowej i gimnazjum.

Korzystamy z nowoczesnych, dobrze opracowanych i ciekawych programów nauczania, które pozwalają realizować cele edukacyjne w sposób efektywny, ale też wolny od nudy i rutyny. Stosujemy najnowocześniejsze pomoce dydaktyczne, które urozmaicają zajęcia oraz przygotowują dzieci do życia w społeczeństwie, w którym informatyzacja i przekaz informacji odgrywają tak istotną rolę. Bardzo dużą wagę przywiązujemy do programów wychowawczych, dbając o dobrą współpracę z rodzicami i spójność treści wychowawczych przekazywanych w szkole i w domu. W naszej szkole gwarantujemy wysoki poziom kształcenia oraz co najważniejsze, indywidualizację procesu nauczania.
     
     Liczne zajęcia pozalekcyjne
     Uczniowie mogą korzystać z szerokiej oferty zajęć pozalekcyjnych, rozwijając swoje talenty i poszerzając wiedzę. Proponujemy kółka przedmiotowe, zajęcia przygotowujące do konkursów i olimpiad oraz trening pamięci, kids dance, karate, minitenis i inne.
     
     Nauka języków obcych

     Zarówno w Niepublicznej Szkole Podstawowej, jak i w Niepublicznym Gimnazjum Akademickim, kładziemy nacisk na naukę języków obcych. Nieustannie doskonalimy funkcje językowe, takie jak mówienie, słuchanie, czytanie i pisanie. Zajęcia prowadzi wykwalifikowana kadra, mająca wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych.
     
     Budynek dostosowany do potrzeb dzieci i młodzieży

     Szkoła mieści się w nowoczesnym budynku, usytuowanym w spokojnej okolicy.
     W salach nauczania wczesnoszkolnego znajdują się wydzielone miejsca wolne od ławek i krzesełek, aby dzieci mogły swobodnie bawić się lub usiąść w kółku i posłuchać bajek. Do dyspozycji maluchów jest bezpieczny plac zabaw oraz wkrótce będzie też wielofunkcyjne boisko. W części szkolnej znajdują się szafki przeznaczone dla każdego ucznia. Rodzice, czekając na swoje dzieci, mogą wygodnie usiąść w holu. Do dyspozycji rodziców jest także duży parking wokół budynku.
     
     Plan lekcji

     Nauczanie odbywa się u nas wyłącznie w systemie jednozmianowym, co oznacza, że każda klasa rozpoczyna zajęcia codziennie o tej samej godzinie, mianowicie o 8.15.
     
     Kreatywna świetlica

     Na świetlicy dzieci przebywają pod nieustającą opieką wychowawców. Podczas pobytu w świetlicy nasi podopieczni mogą uczestniczyć w ciekawych zajęciach artystycznych, różnorodnych grach i zabawach, doświadczeniach i obserwacjach naukowych. Uczniowie mogą tutaj odrobić także lekcje zadane do domu. Staramy się, aby podczas zajęć świetlicowych nasi podopieczni mogli spędzić czas kreatywnie i ciekawie. Zapewniamy opiekę od godziny 6.30 do godz. 17.00.
     
     Jesteśmy szkołą przyjazną dla 6-latków
     Nasze programy edukacyjne są specjalnie przystosowane do łagodnego i bezstresowego wprowadzenia najmłodszych uczniów w świat nauki. Dzięki temu nauczyciele mogą odpowiednio dostosować poziom nauczania do możliwości grupy. Zwracamy szczególną uwagę na to, aby nauczanie wczesnoszkolne było naturalną kontynuacją nauczania przedszkolnego. Nasze sale dydaktyczne także są dostosowane do potrzeb tak małych dzieci.
     
     Więcej informacji na temat Niepublicznej Szkoły Podstawowej i Niepublicznego Gimnazjum Akademickiego na stronie
www.zsa.elblag.pl lub w sekretariacie Zespołu Szkół Akademickich pod nr tel. 552393898. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą i zwiedzania szkoły!
     
     

--------- Reklama ---------

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl