Wtorek 18-12-2018, imieniny Bogusława, Gracjana
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

O filantropii małych i dużych firm

Czy moc zaangażowania firmy w działalność charytatywną zależy od jej wielkości? Czy duża firma zawsze pomaga więcej niż małe przedsiębiorstwo? Na takie pytania próbowali odpowiedzieć uczestnicy debaty podsumowującej prezentację filmu poświęconego działalności charytatywnej elbląskich filantropów.

„Kto może więcej? Mały czy duży?” - to tytuł ostatniego filmu zrealizowanego w ramach projektu Fundacji Elbląg pn. „Oblicza elbląskiej filantropii - biznes i organizacje pozarządowe na rzecz rozwiązywania problemów społecznych Elbląga”. Twórcami filmu są Mira Stankiewicz (redakcja) i Kuba Qbi Strumiński (realizacja). W materiale wystąpili m.in. Ryszard Zagalski (Tartak-Jagodno), Robert Szaj (Elektrociepłownia Elbląg) oraz uczestnicy sondy ulicznej, którzy wyrażali swoje zdanie na temat działalności charytatywnej przedsiębiorstw.
     Mimo że uczestnicy sondy mieli podzielone zdania w kwestii zależności działań charytatywnych firmy od jej wielkości, podczas debaty jednogłośnie stwierdzono, że filantropia przedsiębiorstwa wynika wyłącznie z dobroci serca i chęci niesienia pomocy jego właściciela. Debata była także okazją do tego, by podziękować darczyńcom za okazaną wrażliwość. Kwiaty wraz z podziękowaniem za zaangażowanie w dotychczasową działalność filantropijną na rzecz wsi powiatu elbląskiego otrzymał Ryszard Zagalski, wyróżniony w Konkursie o tytuł Filantropa Roku 2006. Wiele słów wdzięczności usłyszał także od pracowników elbląskiego Hospicjum, które korzystało z jego pomocy.
     Film „Kto może więcej? Mały czy duży?” oraz towarzysząca mu debata została zrealizowana ze środków Unii Europejskiej.
     Wszystkie filmy powstałe w ramach projektu „Oblicza elbląskiej filantropii” można obejrzeć na stronie internetowej Fundacji (www.fundacja.elblag.pl) w dziale >Filmy<.
Jola Prokopowicz - Fundacja Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Okulary przeciwsłoneczne DEFRAME
Okulary przeciwsłoneczne Roberto Cavalli
optyk Elbląg, okulista Elbląg, badanie wzroku
Soczewki progresywne 390zł