Piątek 14-12-2018, imieniny Jana, Alfreda
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

O funduszach

W piątek (4 czerwca) od godz. 10.00 w sali 301 Urzędu Miejskiego odbędzie się prezentacja dostępnych funduszy unijnych dla organizacji pozarządowych.

Prezentacja prowadzona przez Annę Garbarską-Werner, specjalistkę programu EURO-NGO ds. funduszy unijnych dla organizacji, poza przedstawieniem ogólnych zasad programowania funduszy strukturalnych skupi się na najbardziej przyjaznym dla organizacji funduszu - Europejskim Funduszu Społecznym (EFS).
     Drugą część spotkania poprowadzi Tomasz Prokopowicz, koordynator wojewódzki programu EURO-NGO. Przedstawi on generator wniosków do funduszy strukturalnych na przykładzie wniosku do EFS. Wszystkie projekty będą składane za pomocą generatora - wersja testowa jest dostępna na stronach Ministerstwa Finansów.
     - Organizacje może nie muszą, ale zdecydowanie powinny znać podstawowe informacje o dostępnych funduszach strukturalnych dla trzeciego sektora. I nawet jeśli dziś nie czują się na siłach składać projekty, to nie oznacza, że nie będą tego czynić w przyszłości - mówi Anna Garbarska-Werner. - Ciągłe zmiany w programach nie wpływają zachęcająco na organizacje, zwłaszcza, że o każdej kolejna zmianie ministerstwo zapewnia, że jest ostateczna. Łatwiej jednak zapoznawać się z bieżącymi zmianami niż czekać na obszerny materiał końcowy.
     
     
***

     
     Program EURO-NGO w województwie warmińsko-mazurskim tworzy 10 specjalistów w zakresie funduszy unijnych dostępnych dla organizacji. Specjaliści są podzieleni branżowo oraz terytorialnie. Program EURO-NGO jest realizowany przez Sieć Wspierania Organizacji Pozarządowych SPLOT we współpracy z Polsko - Amerykańską Fundacją Wolności, Przedstawicielstwem Polskich Organizacji Pozarządowych w Brukseli oraz Fundacją im. Stefana Batorego.
TP
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Okulary korekcyjne JUST CAVALLI
Soczewki progresywne 390zł
Okulary korekcyjne JUST CAVALLI
Okulary korekcyjne XAVIER GARCIA