Środa 18-07-2018, imieniny Szymona, Kamila
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

O tym 1 procencie sam możesz zdecydować

Elbląg, O tym 1 procencie sam możesz zdecydować Teresa Bocheńska

Rozliczając się z Urzędem Skarbowym, możesz sam podjąć decyzję o wykorzystaniu jedynie 1 procenta twojego podatku. O reszcie będą decydować inni.

Dyspozycja dotycząca 1 procenta jest teraz bardzo prosta. Wystarczy w odpowiedniej rubryce PIT-u wpisać numer KRS tej organizacji pożytku publicznego, którą chciałbyś wspomóc w jej działaniach na rzecz innych - chorych, biednych, bezradnych.
     - Jeśli zechcesz wesprzeć Elbląski Bank Żywności, na pewno będzie to dobry wybór - przekonuje Teresa Bocheńska, prezes tego banku bez pieniędzy, ale za to ze śniadaniem dla dzieci, którym rodzice nie są w stanie zapewnić trzech posiłków dziennie. - Jestem przekonana, że każde wyświadczone dobro wraca do nas zwielokrotnione...
     
     Organizacja pożytku publicznego nr KRS 0000106109
     Przekazując 1 procent podatku na rzecz Banku Żywności w Elblągu pomagasz ubogim rodzinom, osobom starszym, chorym i niepełnosprawnym w trudnej sytuacji materialnej.
     
     ***
     W roku 2008 Bank Żywności w Elblągu przekazał organizacjom opiekującym się osobami ubogimi, chorymi i niepełnosprawnymi oraz placówkom prowadzącym dożywianie około 215 ton żywności o łącznej wartości około 523 tys. zł. W tym ok. 197 ton z unijnego programu PEAD i ok. 18 ton ze zbiórek i od innych darczyńców. Żywność ta trafiła do najuboższych mieszkańców Elbląga i najbliższej okolicy.
     W roku 2009 we współpracy z Federacją Polskich Banków Żywności elbląski Bank Żywności obejmie pomocą żywnościową także mieszkańców całego powiatu elbląskiego oraz częściowo braniewskiego. Według wstępnych obliczeń skorzysta z niej około 13 tys. osób.
     W związku z tym wzrosną też wydatki na zatrudnienie pracowników i koszty związane z transportem. Niezbędny też stał się zakup samochodu dostawczego, którego Bank dotychczas nie posiada. Zakup samochodu (używanego, o ładowności do 1,5 tony) to główny cel, na jaki Bank chce przeznaczyć środki z 1 procenta.
     
     
     

-------------------- Ogłoszenie bezpłatne ----------------------

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Pieczątki Trodat
Clinex Grill
Pieczątki Firmowe
Plecaki i tornistry