Piątek 20-07-2018, imieniny Czesława, Małgorzaty
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Opłatek pojednania

W najbliższą niedzielę, 18 stycznia odbędzie się spotkanie opłatkowe, które poprzedzi uroczysta msza święta o godz. 13 w Katedrze św. Mikołaja. Msza będzie koncelebrowana pod przewodnictwem biskupa elbląskiego Jana Styrnę w intencji Ojczyzny i poległych, a także pomordowanych w walce o niepodległość naszej Ojczyzny.

Organizatorami „Opłatku pojednania” jest Towarzystwo Miłośników Lwowa, Wilna, Grodna i Ziemi Wołyńskiej we współpracy ze związkami kombatanckimi. Podczas mszy nastąpi uroczyste poświęcenie przez biskupa sztandaru dla Towarzystwa Miłośników Lwowa, Wilna, Grodna i Ziemi Wołyńskiej.
     Po uroczystości poświęcenia nastąpi prezentacja sztandaru, której dokona dowódca 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej, gen. dyw. Wiesław Michnowicz, a następnie wręczy go prezesowi towarzystwa, Panu Jerzemu Julianowi Szewczyńskiemu.
     Po uroczystościach w katedrze nastąpi spotkanie zaproszonych gości oraz członków elbląskich organizacji kombatanckich na specjalnym „Opłatku pojednania”. W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele władz wojewódzkich, miejskich oraz organizacje i instytucje z naszego miasta i regionu.
     
     Mówi prezes Towarzystwa Jerzy Julian Szewczyński:

Oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Serwis i Części VW - HADM Gramatowski
Autoryzowany Serwis Skoda Hadm Gramatowski.
Ubezpieczenia OC i AC
Serwis i oryginalne części Seat