Środa 23-01-2019, imieniny Rajmunda, Ildefonsa
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Opowiedz o swoim regionie

 
Elbląg, Opowiedz o swoim regionie fot. nadesłana

O walorach, zabytkach, historii albo o ciekawych ludziach. Umiesz ciekawie mówić o swoim regionie i nie stresują cię publiczne wystąpienia? Weź udział w konkursie krasomówczym.

- Do 11 września czekamy na zgłoszenia chętnych – mówi Marta Derlukiewicz z CSE „Światowid" w Elblągu. – Celem konkursu jest rozbudzanie zainteresowań oraz zachęcanie do poznawania własnego regionu.
     Prezentacja konkursowa powinna przedstawiać walory regionu, jego zabytki, historię, współczesne osiągnięcia lub sylwetki ludzi ciekawych wybranych przez uczestnika zakątków Warmii i Mazur.
     - Warto zwracać uwagę dzieci i młodzieży na potrzebę pielęgnacji języka ojczystego i rozbudzanie wśród nich zamiłowania do pięknego mówienia – dodaje Marta Derlukiewicz.
     Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: http://swiatowid.elblag.pl/pl/aktualnosci/konkursy/opowiedz-o-swoim-regionie/
     Osoby, które chcą powalczyć o tytuł najlepszego warmińsko-mazurskiego krasomówcy muszą wypełnić zgłoszenie i przesłać na adres: marta.derlukiewicz@swiatowid.elblag.pl lub dostarczenia do CSE „Światowid" mieszczącego się na placu Jagiellończyka 1 w Elblągu. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 11 września 2015 r. Konkurs krasomówczy odbędzie się 16 września o godz. 10 w sali kameralnej Kina „Światowid".
     Na najlepszych czekają talony na zakupy oraz możliwość zaistnienia na scenie podczas pikniku ortograficzno-językowego, który odbędzie się we wrześniu w Elblągu.
Sylwia Warzechowska, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem