Poniedziałek 24-09-2018, imieniny Gerarda, Teodora
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Organizacje będą pracować nad „Bezpiecznym Elblągiem”

Przedstawiciele elbląskich organizacji pozarządowych mogą zostać włączeni do prac Rady Programowej i Komisji działających w ramach Programu „Bezpieczny Elbląg”. Zgłoszenia kandydatur osób zainteresowanych przyjmowane są do piątku 24 lutego.

Wniosek o uzupełnienie Rady Programowej i Komisji działających w ramach Programu „Bezpieczny Elbląg” o przedstawicieli organizacji pozarządowych zgłosiła Rada Elbląskich Organizacji Pozarządowych. Spotkał się on z akceptacją radnych Komisji Bezpieczeństwa i Spraw Samorządowych Rady Miejskiej Elbląga.
     W związku z powyższym przedstawiciele elbląskich organizacji pozarządowych mogą zgłaszać swoje kandydatury do: Rady Programowej, Komisji ds. Edukacji dla Bezpieczeństwa, Komisji ds. Rodziny i Spraw Społecznych, Komisji ds. Bezpiecznych Przestrzeni.
     Z zakresem działalności poszczególnych Komisji można zapoznać się w Programie „Bezpieczny Elbląg” zamieszczonym na stronie www.cop.elblag.pl..
     Kandydatury wraz z krótkim uzasadnieniem należy przesyłać na adres e-mail: a.jachimowicz@eswip.pl do 24 lutego. Zgłoszenia będą traktowane jako zaakceptowane przez organ zarządzający organizacji zgłaszającej. Jeżeli pojawi się więcej kandydatur do jednego zespołu, ostateczną decyzję podejmie Rada Elbląskich Organizacji Pozarządowych.

Rada Elbląskich Organizacji Pozarządowych
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
 • Najlepszy i najkrótszy program "Bezpieczny Elbląg "to Policja i i Straż Miejska na ulicach. A w szczególności : 1/ Komisariat Policji na Zawadzie 2/ posterunek policji na Pl Dworcowym 3/ szczególny nadzór nad Starówką - Policja, Straż Miejska, oraz Zandarmeria, 4 /więcej kamer w strategicznych punktach miasta, 5 / Straż Miejska - wspólne patrole z policją, 6/ Wzmozona i stala obecność policji na newralgicznych skrzyżowaniach, 7/ reaktywacja grupy antyterrorystycznej w Elblągu/ przeniesionej do Olsztyna / 8/ budowa lub adaptacja budynku istniejacego na Zaklad Poprawczy, Bezpieczeństwo kosztuje, ale się opłaca.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2012-02-23)
 • Każdy sposób, który uczyni życie bezpieczniejszym, popieram. Twórcom programu Bezpieczny Elbląg należą się słowa uznania.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Rozmaryn(2012-02-24)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Artemia
karma p. falista
Fretka
Karma dla papug średnich