Środa 19-12-2018, imieniny Dariusza, Urbana
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Organizacje mogą powalczyć o pieniądze na kulturalne imprezy

Organizacje pozarządowe mogą ubiegać się – w ramach konkursów organizowanych przez Urząd Miejski - o dofinansowanie imprez, przeglądów, koncertów, festiwali promujących dorobek kulturalny miasta na szczeblu lokalnym, ogólnopolskim i międzynarodowym. Mogą również starać się o dotację na przedsięwzięcia związane z obchodami Dni Elbląga. Termin składania wniosków upływa 9 marca.

W ramach pierwszego konkursu pn. „Upowszechnianie kultury w szczególności wybitnych przedsięwzięć artystycznych o zasięgu lokalnym, ogólnopolskim i międzynarodowym" wspierane będą następujące przedsięwzięcia: organizacja imprez dla różnych grup odbiorców; imprezy promujące dorobek kulturalny miasta w różnych dziedzinach i formach (m.in. przeglądy, konkursy, koncerty, wystawy, festiwale, prezentacje itp.); udział w imprezach ponadregionalnych; organizacja imprez promujących dorobek kultury narodowej oraz kulturę innych krajów.
     W drugim konkursie dotowane będą przedsięwzięcia związane z obchodami Dni Elbląga: imprezy dla różnych grup wiekowych; prezentujące miejscowe środowiska twórcze, lokalny ruch artystyczny, ruch studencki.
     Oferty należy składać do 9 marca u Pełnomocnika Prezydenta ds. Organizacji Pozarządowych w Urzędzie Miejskim w Elblągu, przy ul. Łączności 1, pokój 214, do godz. 15.30. Moza to zrobić osobiście lub za pośrednictwem poczty, w zaklejonej
     kopercie podpisanej „Otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego pn.:" upowszechnianie kultury w szczególności wybitnych przedsięwzięć artystycznych o zasięgu lokalnym, ogólnopolskim i międzynarodowym" lub „Otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego pn.: „Organizacja przedsięwzięć kulturalnych w ramach Dni Elbląga".
     Szczegóły na stronie www.um-elblag.samorzady.pl (Pełnomocnik ds. Organizacji Pozarządowych).
oprac. A na podst. info UM w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Hosting WWW START
Czytnik kart kryptograficznych Mini
Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok (bez czytnika)
Domena funkcyjna .com.pl