Poniedziałek 21-01-2019, imieniny Agnieszki, Jarosława. Dzień Babci
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Organizacje pozarządowe zapraszają na konferencję

 Elbląska Rada Organizacji Pozarządowych pragnie serdecznie zaprosić przedstawicieli rodzimych organizacji pozarządowych oraz wszystkich aktywnych obywateli na Konferencję Plenarną Elbląskich Organizacji Pozarządowych, która odbędzie się w najbliższy czwartek, 29 kwietnia, w godzinach 16:00–18:00 w Sali Sesyjnej Rady Miejskiej w Elblągu.

 Rada Elbląskich Organizacji Pozarządowych jest organem kolegialnym, powołanym dla reprezentacji interesów ogółu elbląskich organizacji pozarządowych wobec władz samorządowych, przedstawicieli biznesu i innych partnerów społecznych, działających na rzecz oraz we współpracy z podmiotami trzeciego sektora. Członkowie Rady pełnią swoje funkcje społecznie, dzieląc swój czas pomiędzy prace w macierzystych organizacjach i aktywność w ramach Rady.
     Rada Elbląskich Organizacji Pozarządowych jest reprezentantem wszystkich organizacji pozarządowych działających na terenie Elbląga. Składa się z dziewięciu osób wybieranych w czasie Konferencji Plenarnej Elbląskich Organizacji Pozarządowych. Kadencja Rady trwa trzy lata. Obecna wybierana będzie na lata 2010–2013.   
     Na stronie internetowej Centrum Organizacji Pozarządowych w Elblągu w zakładce REOP www.cop.elblag.pl znajdują się zgłoszone kandydatury do członkostwa w Radzie na kadencję 2010–2013.
     Ze względu na sprawozdawczo-wyborczy charakter Konferencji Plenarnej spotkanie poświęcone będzie najważniejszym kwestiom dotyczącym sektora organizacji pozarządowych w Elblągu oraz samym wyborom do nowej Rady Elbląskich Organizacji Pozarządowych.
     
     Program spotkania:
     1. Sprawozdanie z działalności Rady w latach 2007-2010 oraz dyskusja na temat sytuacji sektora organizacji pozarządowych w Elblągu.
     2. Prezentacja sylwetek kandydatów do Rady na kadencję 2010-2013
     3. Wybory do Rady.
     4. Prezentacja najważniejszych zapisów znowelizowanej ustawy o pożytku publicznym i o wolontariacie.
     5. Wolne wnioski.
     6. Zakończenie Konferencji.
Kamila Wałachowska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Wypożyczalnia aut HADM Gramatowski
Ubezpieczenia OC i AC
Serwis i oryginalne części Seat
Serwis i oryginalne części Volkswagen