Wtorek 11-12-2018, imieniny Damazego, Daniela
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Rek

Organizacjo, komunikuj się skutecznie!

Elbląg, Organizacjo, komunikuj się skutecznie!

Jak konstruować informację, by była czytelna? O czym należy pamiętać, by wzmocnić wizerunek organizacji? Jak planować i realizować kampanie społeczne? Na te i wiele innych pytań odpowiedzi poszukiwać będą organizacje, które zostaną objęte projektem „Komunikuj się skutecznie!” realizowanym przez Elbląskie Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Pozarządowych. Zgłoszenia od organizacji przyjmowane są do 30 września 2011.

Przekazywanie informacji za pośrednictwem słowa pozwala wpływać na otaczającą nas rzeczywistość – pobudza do dyskusji i refleksji, angażuje i motywuje do działania, staje się pierwszym krokiem na drodze inicjacji zmiany na lepsze. Warto zatem mobilizować organizacje pozarządowe do podejmowania tego wyzwania. Warto je wspierać w informowaniu o realizowanych działaniach i edukować w zakresie promowania własnych idei oraz pomysłów. Dlatego też Elbląskie Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Pozarządowych postanowiło rozszerzyć zakres wsparcia udzielanego organizacjom pozarządowym o spotkania eksperckie i szkolenia mające na celu wzmocnienie ich potencjału w zakresie komunikacji społecznej.
– Wiemy, jak wiele organizacji boryka się z prostymi, wydawałoby się, działaniami promocyjnymi, jak napisanie artykułu, stworzenie logo czy fotoreportażu z własnych działań. Czas najwyższy wesprzeć tych, którzy doskonale wiedzą, co i dla kogo robią, ale nie wiedzą, jak dotrzeć z informacją dalej, jak „mówić”, by inni ich słuchali – podkreśla koordynatorka projektu Anna Łebek-Obrycka. – Wśród najważniejszych działań projektu znalazło się indywidualne wsparcie ekspertów z zakresu m.in. redakcji tekstów, grafiki, filmu dla 25 organizacji pozarządowych z terenu województwa warmińsko-mazurskiego, szkolenia specjalistyczne, konferencja mediów obywatelskich oraz kampania społeczna, która ma zachęcać odbiorców do włączania się w nurt działalności społecznej.
     Z projektu bezpośrednio skorzystają głównie organizacje pozarządowe działające na terenie całego województwa. Grupa docelowa złożona będzie przede wszystkim z „małych” organizacji pozarządowych opierających się na pracy społecznej własnych członków, organizacji z terenów wiejskich i małych miast o utrudnionym dostępie do usług organizacji wsparcia oraz słabym potencjale członkowskim.
     Rekrutacja właśnie ruszyła i potrwa do 30 września 2011 roku. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie www.eswip.pl. Szczegółowych informacji o projekcie udziela Anna Łebek-Obrycka pod numerem tel. 55 236 27 16. Wszelkie zapytanie można również kierować drogą elektroniczną na adres: a.lebek@eswip.pl.
     Projekt „Komunikuj się skutecznie! Wzmocnienie potencjału organizacji pozarządowych poprzez podniesienie umiejętności komunikacji społecznej” został dofinansowany ze środków Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich i realizowany jest przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.
Anna Łebek-Obrycka, ESWIP
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Obraz na dibond 300x60 cm - Deski
Fototapety z mapami
Fototapety ze zwierzętami
Obraz na płótnie Tygrys 110x50 cm