Środa 26-09-2018, imieniny Kosmy, Damiana
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

„Osiemnastka” promuje ekologię

Szkoła Podstawowa nr 18 w Elblągu znalazła się na liście nominowanych w kategorii „promotor ekologii” IX edycji Narodowego Konkursu Ekologicznego „Przyjaźni Środowisku”. Jury spodobał się pomysł „osiemnastki” na utworzenie Agencji Środowiskowej „Przyjaciele Ziemi”.

5 listopada w Bochni odbyły się obrady Narodowej Rady Ekologicznej NKE „Przyjaźni Środowisku”. Dyskusja dotyczyła zgłoszonych projektów.
     - Jury oceniało innowacyjność i dobry pomysł na poprawę ochrony środowiska na swoim terenie, zaangażowanie w edukację ekologiczną wśród lokalnej ludności oraz wśród dzieci i młodzieży – informuje Iwona Mikulska, dyrektor SP nr 18 w Elblągu. – Komisji spodobał się nasz projekt utworzenia Agencji Środowiskowej „Przyjaciele Ziemi”.
     Zadaniem „osiemnastkowej” Agencji Środowiska jest zbieranie informacji dotyczących środowiska z całego miasta Elbląga i jego okolic. Te informacje mają pomóc ludziom chronić nasze środowisko, czyli wodę, którą pijemy, powietrze, którym oddychamy oraz zwierzęta i rośliny, o które się troszczymy.
     Agencja mieści się w Elblągu. Centrum Dowodzenia jest w siedzibie Szkoły Podstawowej nr 18 w Elblągu przy ul. Węgrowskiej 1. Z Centrum Dowodzenia, wychodzą informacje o ich kolejnych misjach Agencji dotyczących środowiska. Pomysłodawczynią projektu jest Dorota Życzkowska.
     Więcej na temat konkursu „Przyjaźni Środowisku” można znaleźć na stronie internetowej www.przyjazni-srodowisku.pl. Warto również zajrzeć na stronę SP nr 18: www.sp18elblag.pl.

A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Okulary korekcyjne XAVIER GARCIA
Okulary przeciwsłoneczne GENNY
optyk Elbląg, okulista Elbląg, badanie wzroku
optyk Elbląg, okulista Elbląg, badanie wzroku