Czwartek 17-01-2019, imieniny Antoniego, Jana
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Ostatni dzwonek na wybór gimnazjum

We wtorek, 31 maja mija termin składania dokumentów o przyjęcie do klasy pierwszej gimnazjum uczniów spoza rejonu. Gimnazjum nr 2 proponuje zapisanie się do innowacyjnej klasy o profilu językowym z rozszerzonym programem nauczania języka angielskiego (4 godziny w tygodniu) i języka niemieckiego (3 godziny w tygodniu).

Naszym uczniom oferujemy perfekcyjne przygotowanie do nowych egzaminów gimnazjalnych z języka obcego z podziałem na część podstawową i rozszerzoną, prowadzenie konwersacji w języku obcym (1 godzina zajęć w tygodniu) z wykorzystaniem autentycznych materiałów językowych takich jak: utwory muzyczne, filmy, czasopisma, teksty literackie w wersji obcojęzycznej itp. Co więcej umożliwimy osiągnięcie poziomu językowego pozwalającego zdanie egzaminów międzynarodowych z języka angielskiego Preliminary English Test i z języka niemieckiego Fit in Deutsch. Proponujemy atrakcyjne zajęcia prowadzone metodami aktywizującymi (projekty, gry i zabawy językowe, wystawianie sztuk teatralnych oraz scenek sytuacyjnych, karaoke).
     Również lekcje historii i KOSSu rozwinięte zostaną o treści kulturowe i historyczne danego obszaru językowego. Uczniowie zapoznają się z krajami anglo- i niemieckojęzycznymi (Anglia, Walia, Szkocja, Irlandia, USA, Australia, Niemcy, Austria, Szwajcaria, Lichtenstein) oraz ich historią, literaturą, świętami czy zabytkami.
     Lekcje prowadzone będą w sposób niezwykle nowatorski z wykorzystaniem nowoczesnych technologii informacyjnych (tj. tablica multimedialna, opracowywanie projektów tematycznych z wykorzystaniem technik multimedialnych, wykorzystanie Internetu do nawiązania kontaktów z młodzieżą spoza granic naszego kraju).
     Planujemy realizację różnorodnych projektów językowych takich jak nawiązywanie kontaktów z uczniami szkół zagranicznych, organizowanie tematycznych imprez szkolnych, zamieszczanie publikacji związanych z szeroko pojętą nauką języka na stronie internetowej.
     Zapewniamy wykwalifikowana kadrę, wiele różnorodnych form rozwijania zainteresowań, możliwość realizowania swoich talentów.
     Więcej informacji na stronie szkoły lub w sekretariacie szkoły tel. : 55 234 10 57.
Alicja Kaszuba, nauczycielka języka angielskiego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata Mini
Hosting WWW START
Czytnik kart kryptograficznych Mini
Domena .pl