Środa 24-04-2019, imieniny Grzegorza, Horacego
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Ostatnie nabory w Szkole Tańca Broadway na sezon 2016/2017

 
Elbląg, Ostatnie nabory w Szkole Tańca Broadway na sezon 2016/2017

To już ostatni nabór na zajęcia baletowe, gimnastyczne i taneczne w sezonie 2016/2017, kolejny dopiero we wrześniu. Zapraszamy od 15 lutego.

Dla dzieci i młodzieży
     Rytmika Baletowa – zajęcia w kierunku tańca klasycznego (baletu) dla dzieci od 4. roku życia. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu. Początkowo dzieci bardzo dużo rozciągają się oraz wzmacniają odpowiednie partie mięśni, aby później móc prawidłowo wykonywać ćwiczenia baletowe. Uwaga! Niektóre wady postawy nie pozwalają na ćwiczenie tańca klasycznego, gdyż mogą powodować pogłębienie wad – zalecana konsultacja z pedagogiem po pierwszych zajęciach. W kolejnych latach zwiększa się ilość i zakres zajęć, co pozwala na przygotowanie dzieci do udziału w konkursach baletowych (w grupie lub solo). Dzieci, które przynajmniej rok uczyły się podstaw tańca klasycznego, zapraszamy do grupy średniozaawansowanej.
     Rytmika Baletowa (początkująca): czwartki i piątki 16:15 – 17:15
     Taniec Klasyczny klasa I: wtorki i piątki 17:15 – 18:15
     Od 16 lutego 2017
     
     Gimnastyka Artystyczna i Akrobatyka
– zajęcia z dużą ilością ćwiczeń na wzmocnienie mięśni oraz rozciągnięcie w kierunku szpagatów, mostków, stania na rękach, gwiazd, przewrotek itp., a także nauka pracy z przyrządem. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 4 – 9 lat i odbywają się dwa razy w tygodniu po godzinie zegarowej. Osoby, które już ćwiczyły gimnastykę artystyczną lub akrobatykę, zapraszamy do grup zaawansowanych.
     Grupa początkująca: wtorki i piątki 17:15 – 18:15
     Grupa średnio zaawansowana: wtorki i czwartki 16:15 – 17:45
     Grupa zaawansowana: wtorki, czwartki 17:45 – 19:15 oraz piątki 18:15
     W kolejnych latach zwiększamy ilość zajęć oraz dodajemy zajęcia z tańca współczesnego, aby dzieci mogły brać udział w konkursach
     Od 16 lutego 2017
     
     Taniec współczesny – zajęcia dla dzieci starszych (od 10 lat) oraz młodzieży do 18 lat. Dwa razy w tygodniu po godzinie zegarowej. Zajęcia z technik tańca jazz dance w późniejszym czasie rozszerzane o techniki tańca modern. Każde zajęcia rozpoczynają się rozgrzewką mająca na celu rozciągnięcie i wszystkich partii ciała. Podczas zajęć uczniowie opanowują choreografie taneczne oraz przygotowują się do udziału w konkursach, dlatego w kolejnych latach zwiększamy ilość zajęć. Osoby, które już uczyły się tej formy tańca, zapraszamy do grupy zaawansowanej
     Grupa początkująca: poniedziałki 18:00 – 19:00 oraz piątki 18:15 – 19:15
     Grupa zaawansowana: poniedziałki i środy 18:00 – 19:30
     Od 16 lutego 2017
     
     Zumba Kids & Junior – taniec połączony z zabawą, dla tych, którzy nie mają czasu, aby uczęszczać na zajęcia dwa razy w tygodniu. Zajęcia bazujące na rytmach Hip – Hop i Disco uczą koordynacji ruchowej i wyczucia rytmu. Odbywają się tylko raz w tygodniu, ale są bardzo intensywne. Zajęcia przeznaczone dla dzieci od 6 do 11 lat.
     Grupa otwarta: czwartki 16:15 – 17:15, od 23 lutego 2017
     
     Dla Dorosłych
     Taniec Towarzyski dla par
– zwany także tańcem użytkowym. Podczas zajęć odbywających się dwa razy w tygodniu nauczą się Państwo podstaw oraz krótkich choreografii w tańca standardowych i latynoamerykańskich. Nauka w różnych rytmach tanecznych uczy koordynacji ruchowej i wyczucia rytmu, co znacznie poprawia komfort tańca na różnych imprezach okolicznościowych. Proponujemy także parom, które w przyszłym roku planują wesele.
     Grupa początkująca: poniedziałki i środy 17:15 – 18:15, od 15 lutego 2017
     
     Zumba – znana już na całym świecie forma ćwiczeń i tańca w jednym. Zumba to niesamowita dawka energii przy najrozmaitszych rytmach. Składa się z podstawowych kroków tanecznych oraz elementów Fitness. Pozwala na pozbycie się zbędnych kalorii oraz ujędrnienie ciała. Wystarczy kilka zajęć, aby poczuć się swobodnie w choreografiach Zumby.
     Grupa I: wtorki i czwartki 18:15- 19:10
     Grupa II: poniedziałki i środy 20:15 – 20:10
     Dołączyć do grup można już od dzisiaj
     
     Fitness – połączenie różnych form fitness: step, TBC, dance, low impact, fatt burner itp. Dzięki regularnym ćwiczeniom można nie tylko zadbać o sprawność fizyczną i kondycję, ale także pozbyć się zbędnych kilogramów. Zajęcia prowadzone w grupie motywują do pracy i wysiłku, który się opłaca i przynosi zamierzone efekty.
     Grupa otwarta: wtorek i czwartek 19:15 lub 20:10
     Do grup można dołączyć już dzisiaj
     
     Honorujemy karty sportowo - rekreacyjne oraz KDR. Wszystkie zajęcia w Szkole Tańca Broadway prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych pedagogów, trenerów i instruktorów, którzy dbają o prawidłowy rozwój swoich uczniów. Zapisz się już dziś:
     

     Szkoła Tańca Broadway
     ul. Willowa 1, Elbląg.
     Tel.: 552369282 (od 17 :45 do 20 :30), 606 716 626 (od 10 :00 do 20 :00),
     e-mail: broadway@taniec.elblag.pl.
     www.taniec.elblag.pl
     

     
     
                                                     --------------- artykuł sponsorowany -----------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl