UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Rek

Otylia Swim Tour już jutro w Elblągu

 
Elbląg, Otylia Swim Tour już jutro w Elblągu
fot. nadesłana (arch. portEl)

Już w sobotę mistrzyni olimpijska Otylia Jędrzejczak wraz z zaproszonymi ekspertami poprowadzi warsztaty w ramach projektu Otylia Swim Tour. Zajęcia odbędą się w Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka i Szkole Podstawowej nr 12 im. Michała Kajki w Elblągu. Uroczyste otwarcie zaplanowano na godz. 9:30.

Podczas Otylia Swim Tour zawodnicy w wieku od 10 do 14 roku życia mają niepowtarzaną okazję, aby wziąć udział w treningu prowadzonym przez Otylię Jędrzejczak i reprezentantów Polski w pływaniu. Podczas warsztatów doskonalone są umiejętności w czterech stylach: grzbietowym, motylkowym, klasycznym i dowolnym. Uzupełnieniem zajęć na basenie jest trening na sali gimnastycznej. Uczestnicy warsztatów zostali wyłonieni w rekrutacji internetowej, prowadzonej przez Fundację Otylii Jędrzejczak.
       Dla rodziców, trenerów i nauczycieli wychowania fizycznego organizatorzy Otylia Swim Tour przygotowali spotkania z dietetykiem i psychologiem. Udział w prelekcjach jest bezpłatny. Otwarty wykład z psychologiem zaplanowano na godz. 10:15. Spotkanie potrwa 90 minut. Wykład uzupełniający odbędzie się o godz. 14:30 i potrwa 60 minut. Na godz. 12 zaplanowano natomiast godzinny wykład dietetyka. Druga część spotkania z ekspertem odbędzie się o godz. 15:30 i potrwa 60 minut. Uroczyste podsumowanie i zamknięcie warsztatów zaplanowano na godz. 17.
       Otylia Swim Tour to cykl jednodniowych warsztatów organizowanych przez Fundację Otylii Jędrzejczak od 2015 roku. W ramach drugiej edycji projektu, organizowanej jesienią 2016 roku, odbędzie się aż 6 jednodniowych spotkań warsztatowych. Weźmie w nich udział niemal 600 młodych zawodników, w wieku od 10 do 14 roku życia, pływających czterema stylami pływackimi (motylkowy, grzbietowy, klasyczny i dowolny), ich opiekunowie i trenerzy. Dla każdej z tych grup organizator zaplanował osobne zajęcia prowadzone przez Otylię Jędrzejczak, reprezentantów polski w pływaniu, psychologów i dietetyków specjalizujących się w pracy z ze sportowcami.
      
       Otylia Jędrzejczak to tajbardziej utytułowana polska pływaczka, sportowiec dekady polskiego sportu. Mistrzyni olimpijska i dwukrotna srebrna medalistka igrzysk olimpijskich. Wywalczyła 25 medali mistrzostw świata i Europy. Trzykrotnie biła rekord świata i trzykrotnie była wybierana najlepszym sportowcem Polski. Karierę sportową zakończyła oficjalnie w styczniu 2014 roku.
       Od lat działa na rzecz promocji zdrowego trybu życia, rozwoju sportu i medycyny. Swój złoty medal olimpijski zlicytowała na rzecz dzieci chorych na białaczkę. Za działalność charytatywną otrzymała Order Uśmiechu, a także relikwie Jana Pawła II. W 2004 roku została odznaczona Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski. Pełni funkcję prezesa Polskiego Stowarzyszenia Sportu Kobiet. Założycielka i prezes Fundacji Otylii Jędrzejczak, w której każdego dnia dzieli się swoją pasją i doświadczeniem z młodymi, utalentowanymi pływakami.
      
Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy prezydenta Elbląga
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama