Środa 20-06-2018, imieniny Bogny, Florentyny
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Państwo prawa i sprawiedliwości

Dwójka elbląskich uczniów: Monika Junkiel i Grzegorz Wroński, otrzymała wyróżnienia w rozstrzygniętym wczoraj w Olsztynie konkursie pt. "Państwo prawa i sprawiedliwości", zorganizowanym przez posła Aleksandra Szczygło.

Konkurs adresowany był do młodzieży: uczniów szkól gimnazjalnych, średnich oraz studentów z terenu województwa warmińsko - mazurskiego. Wzięli w nim udział uczniowie elbląskich gimnazjów (m.in. nr 7, 2, 8), a także studenci z Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu. Do wygrania był staż w Sejmie dla dwóch osób.
     Wśród laureatów znaleźli się : Monika Junkiel (I LO w Elblągu) i Grzegorz Wroński (III LO w Elblągu), którzy otrzymali wyróżnienia.
     Wczoraj w auli Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie odbyło się spotkanie z laureatami konkursu pt. "Państwo prawa i sprawiedliwości". Obecny był na nim prof. dr hab. Lech Kaczyński, lider Prawa i Sprawiedliwości, który objął patronat honorowy nad konkursem.
     Podsumowując konkurs Lech Kaczyński powiedział, że w naszym kraju występuje ogromny niedostatek prawa i sprawiedliwości. Jest to jeden z największych narodowych deficytów. Brak nam obecnie sprawnego państwa, takiego też prawa i pożądanej przez społeczeństwo sprawiedliwości. Kaczyński dodał, że samo takie stwierdzenie nie powinno prowadzić do załamywania rąk, a przeciwnie - powinno doprowadzić do krytycznego myślenia i działania na rzecz poprawy życia w kraju.
     Gratulując wszystkim uczestnikom konkursu Lech Kaczyński powiedział, że "dzisiaj wiedza jest najlepszym kapitałem", cieszy się też z faktu, iż wielu autorów umie nie tylko stawiać diagnozy, ale krytycznie podchodzić do rzeczywistości, proponując różne sposoby jej naprawy. Według Kaczyńskiego liczny udział w konkursie rodzi optymizm na najbliższą przyszłość.

MUR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Okulary korekcyjne EVA MINGE
Okulary przeciwsłoneczne Roberto Cavalli
Okulary korekcyjne XAVIER GARCIA
Okulary korekcyjne EVA MINGE