Poniedziałek 10-12-2018, imieniny Bogdana, Julii
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

Partia zdrowego rozsądku

- Nie wątpię, że w tym układzie, który jest obecnie w Polsce, wyborcy liczą się tylko raz na cztery lata, a na co dzień liczą się bankowcy, biznesmeni, ludzie ze służb specjalnych, najbardziej wpływowe osoby z mass-mediów. Oni się liczą i o nich zabiega lewica - powiedział Jarosław Kaczyński lider Prawa i Sprawiedliwości na spotkaniu z wyborcami okręgu elbląskiego, które odbyło się w Morogu.

Lider Komitetu Prawo i Sprawiedliwość objechał kilka miejscowości elbląskiego okręgu wyborczego. Wcześniej, pod koniec sierpnia Jarosław Kaczyński był także w Elblągu, z którym łączy go wiele dobrych wspomnień. Tutaj bowiem, tak na poważnie, rozpoczynał swoją karierę polityczną.
     Kaczyński swój objazd rozpoczął od Bartoszyc, gdzie w tamtejszym Domu Kultury nakreślił pokrótce program wyborczy Prawa i Sprawiedliwości. Podkreślił też, że w miejscowościach przygranicznych szczególnie należy stymulować rozwój nie tylko lokalnej aktywności społecznej, ale trzeba zadbać o nowe miejsca pracy oraz o budownictwo mieszkaniowe. Zdaniem Jarosława Kaczyńskiego miejscowości przygraniczne winny skorzystać po wprowadzenia mądrej polityki wschodniej, w tym dotyczącej współpracy transgranicznej.
     Jarosław Kaczyński powiedział, że Polskę mogą naprawić tylko ludzie uczciwi, którzy zmuszą pozostałą część polityków, w tym parlamentarzystów, do działań z autentyczną myślą i na korzyść społeczeństwa.
     Z kolei w Ornecie Kaczyński stwierdził:
     - Będziemy z determinacją walczyć o naprawę Polski, niezależnie od wyniku tegorocznych wyborów, poprzez późniejszą aktywność społeczną i doprowadzenie do walki o wiele spraw za pomocą referendów.
     Mieszkańcy Morąga pytali lidera PiS o szanse ich miasta na uzyskanie statusu stolicy powiatu, o co aktywnie zabiegają. Zdaniem Jarosława Kaczyńskiego, udowodnili w ten sposób, że są zwartą społecznością dobrze znająca swoje miejsce, a przede wszystkim chcącą poprawy w swoim najbliższym otoczeniu.
     - Dlatego też politycy powinni uszanować wolę ludzi, pragnących tworzyć zwarty organizm - powiedział Kaczyński. - Rozdarte społeczności - jak w przypadku zabiegającego o powiat Morąga - mają prawo być wysłuchane przez rządzących, którzy, jeżeli zajdzie taka potrzeba, powinni przyznać się do błędu i naprawić jak najszybciej swoją pomyłkę.
     - Trzeba przede wszystkim zachować zdrowy rozsądek. My chcemy być partią zdrowego rozsądku - powiedział były minister sprawiedliwości Jarosław Kaczyński.
MUR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Soczewki progresywne 390zł
Soczewki kontaktowe ALCON Air Optix Aqua
OKOWOKO s.c.
Okulary korekcyjne EVA MINGE