Poniedziałek 24-09-2018, imieniny Gerarda, Teodora
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Wybory 2018

Sport

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Na uczelniach

Kultura

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

Osiemset piątka pod nowym sądem Osiemset piątka pod nowym sądem

Partner społeczny w rozwoju regionu

Są już przyjmowane zgłoszenia od organizacji pozarządowych na wykonanie zadań samorządu w 2011 roku. Do podziału jest ponad 5 mln zł. Projekty konkursowe można składać do 5 stycznia.

- Na każdym kroku warto podkreślać i promować znaczenie partnerskiej współpracy sektora publicznego i pozarządowego w dążeniu do wspólnych celów – mówi Jacek Protas, Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego. – Także dzięki temu na Warmii i Mazurach rośnie liczba organizacji pozarządowych i wzrasta prospołeczna świadomość mieszkańców województwa. Partnerstwo Samorządu Województwa i organizacji pozarządowych jest gwarancją większego i lepszego wykorzystania dostępnych środków i efektywności w zaspakajaniu potrzeb mieszkańców naszego regionu, a tym samym rozwoju Warmii i Mazur.
     Środki na realizację zadań samorządu województwa przez organizacje pozarządowe zostaną rozdysponowane w ramach otwartego konkursu. Są to zadania w zakresie:
     - edukacji i promocji zdrowia publicznego
     - rozwoju kultury fizycznej i sportu
     - integracji europejskiej oraz rozwijania kontaktów i współpracy między społeczeństwami
     - upowszechniania i ochrony praw konsumentów
     - kultury i ochrony dziedzictwa kulturowego
     - ekologii i ochrony dziedzictwa przyrodniczego
     - rozwoju turystyki
     - aktywizacji społeczności lokalnych na obszarach wiejskich
     - pomocy społecznej
     - wsparcia rozwoju sektora pozarządowego województwa warmińsko-mazurskiego.
     Projekty konkursowe można składać do 5 stycznia 2011 roku w Urzędzie Marszałkowskim w Olsztynie. Nowością w porównaniu z latami ubiegłymi, wprowadzoną na prośbę organizacji pozarządowych, jest możliwość poprawienia wniosków pod względem formalnym. Szczegółowe informacje dostępne są na stronach internetowych urzędu. Wszelkie wątpliwości można też rozwiać osobiście, podczas otwartego spotkania informacyjnego, które odbędzie się 29 grudnia o godz. 15 w Urzędzie Marszałkowskim.

Urząd Marszałkowski
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Fototapeta lateksowa 300x260 cm - Jezioro
Fototapeta fizelinowa 320x148 cm - Samolot
Fototapety industrial
Obraz na dibond 300x60 cm - Owoce