Czwartek 18-10-2018, imieniny Łukasza, Juliana
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Wybory 2018

Sport

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Na uczelniach

Kultura

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

Oświetlenie uliczne inaczej Oświetlenie uliczne inaczej

Pegaz 2003

Osoby niepełnosprawne ruchowo mają szansę skorzystać z tegorocznej oferty funduszu niepełnosprawnych na nieco innych zasadach niż w latach ubiegłych. Przede wszystkim nie ma już pożyczek na zakup samochodów.

Od 15 maja w biurze Elbląskiej Rady Konsultacyjnej Osób Niepełnosprawnych wydawane są wnioski do Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Termin ich składania w oddziałach Państwowego Funduszu Rehabilitacji upływa 30 czerwca.
     W ramach programu Pegaz 2003 udzielane będzie dofinansowanie na zakup i montaż oprzyrządowania do samochodu, zakup sprzętu komputerowego oraz zakup wózka inwalidzkiego o napędzie elektrycznym.
     Celem programu jest realizacja prawa osób niepełnosprawnych do swobodnego porozumiewania oraz poruszania i przemieszczania się poprzez likwidację barier w komunikowaniu się i barier transportowych. Jego realizacja ma się przyczynić do aktywizacji osób niepełnosprawnych, ułatwić pozyskanie pracy i osiągnięcie życiowej samodzielności, umożliwić dostęp do dóbr i usług oraz wszechstronnej rehabilitacji.
     Szczegółowych informacji można zasięgnąć w biurze ERKON ul. 12 Lutego 5a w Elblągu, tel. 0 55 232 69 35, tel./fax 237 40 50 (51), mail: erkon@softel.elblag.pl.
     Programy celowe PFRON znajdują się na stronie internetowej www.pfron.org.pl.

ESzC
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
  • Wnioski można również pobierać w Dziale Profilatyki i Rehabilitacji Społecznej Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej przy Komeńskiego 42 p. 22.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0 0
    szeba(2003-06-04)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

!!!PROMOCJA6!!!
AMK Kuchnia 11
Szkło ozdobne 6
!!!PROMOCJA8!!!