Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza zgodę na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Proszę zapoznać się z informacją na temat cookies stosowanych na naszej stronie.
Sobota 10-12-2016, imieniny Bogdana, Julii
 
Rek

UWAGA!

Zamknij Zamknij
Rek

Pięciu radnych w okręgu

W jesiennych wyborach do samorządu elbląskiego w każdym z pięciu okręgów wybierać będziemy po pięciu radnych. Poniżej zamieszczamy szczegółowy podział miasta na okręgi wyborcze.

Okręg nr 1:
     ALEJA ODRODZENIA
     ARMII LUDOWEJ
     BROWARNA od 27 do 94
     BRZESKA
     DĄBKA od 37 do 111 (nieparzyste)
     DZIAŁDOWSKA
     ELEKTRYCZNA
     GRAŻYNY
     HELSKA
     KALENKIEWICZA
     KASPRZAKA
     KRAKUSA
     KSIĘDZA KLIMUSZKI
     LUBRANIECKA
     ŁUBINOWA
     MATEJKI
     MAZURSKA
     OBROŃCÓW POKOJU
     OKRZEI
     OKULICKIEGO
     PIŁAWSKA
     PŁOCKA
     PODGÓRNA
     POKORNA
     POPRZECZNA
     PORTOWA
     PSZENICZNA
     RECHNIEWSKIEGO
     ROBOTNICZA od 142 do końca (parzyste)
     ROBOTNICZA od 107 do końca (nieparzyste)
     RODZINY NALAZKÓW
     RYPIŃSKA
     RZEPAKOWA
     SŁONECZNIKOWA
     STEFANA BATOREGO
     SZARYCH SZEREGÓW
     TOPOLOWA
     WIEJSKA
     ŻYTNIA
     
     Okręg nr 2:
     ALEJA PIŁSUDSKIEGO
     BACZYŃSKIEGO
     BARTNICZA
     BENIOWSKIEGO
     BOHATERÓW WESTERPLATTE
     BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO
     BOYA ŻELEŃSKIEGO
     BRONIEWSKIEGO
     BRZECHWY
     BUKOWA
     CISOWA
     CZĘSTOCHOWSKA
     DĄBKA od 132 do końca (parzyste)
     DĄBKA od 113 do końca (nieparzyste)
     DWORKOWA
     FAŁATA od 30 do końca
     FORMIERZY
     FROMBORSKA
     GDYŃSKA
     GŁOGOWA
     GOJAWICZYŃSKIEJ
     GORZOWSKA
     GRABOWA
     HODOWLANA
     IŁAWSKA
     IWASZKIEWICZA
     JAGODOWA
     JANA III SOBIESKIEGO
     JARZĘBINOWA
     JAWOROWA
     JELENIA DOLINA
     JODŁOWA
     KAJKI
     KALINOWA
     KALISKA
     KAMIENNA
     KASPROWICZA
     KASZUBSKA
     KATOWICKA
     KŁOCZOWSKIEGO
     KONOPNICKIEJ
     KORCZAKA
     KOŚCIUSZKI od 140 do końca (parzyste)
     KRAKOWSKA
     KRÓLEWIECKA od 162 do końca (parzyste)
     KRÓLEWIECKA od 191 do końca (nieparzyste)
     KRUCZKOWSKIEGO
     KRZYŻANOWSKIEGO
     LEGIONÓW
     LESZCZYNOWA
     LESZCZYŃSKIEGO
     LEŚMIANA
     LEŚNA
     LUBARTOWSKA
     LUBELSKA
     ŁOWICKA
     ŁUKASIŃSKIEGO
     MAKUSZYŃSKIEGO
     MARYMONCKA
     METALOWCÓW
     MIESZKA I
     MODLIŃSKA
     MODRZEWIOWA
     MYLIUSA
     NAŁKOWSKIEJ
     NARUTOWICZA
     NIEMCEWICZA
     NIEPODLEGŁOŚCI
     ODLEWNIKÓW
     OGÓLNA
     OKRĘŻNA
     ORKANA
     OSIEDLE MARYNARZY
     OSTRÓDZKA
     PADEREWSKIEGO
     PAWIA
     POMORSKA
     PORAZIŃSKIEJ
     POŚWIATOWSKIEJ
     POZNAŃSKA
     PRZYBYSZEWSKIEGO
     RUMIANKOWA
     RYDLA
     SARNIA
     SIKORSKIEGO
     SKIERNIEWICKA
     SMOLNA
     SOSNOWA
     SPOŁECZNA
     STAFFA
     STAWOWA
     STRUMYKOWA
     SUCHARSKIEGO
     SUWALSKA
     SYROKOMLI
     SZCZECIŃSKA
     SZCZYGLA
     SZUCHA
     ŚWIERKOWA
     TARNOWSKA
     TURBINOWCÓW
     TUWIMA
     WARYŃSKIEGO
     WĘGROWSKA
     WILCZA
     WILEŃSKA
     WINNICKA
     WIŚLICKA
     WITKIEWICZA
     WITOSA
     WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA
     WRZOSOWA
     ZAKĄTEK
     ZAKOPIAŃSKA
     ŻYRARDOWSKA
     
     Okręg wyborczy nr 3:
     AGRYKOLA
     BARONA
     BAŻYŃSKIEGO
     BEMA od początku do 40 (parzyste)
     BEMA od początku do 59 (nieparzyste)
     BOLESŁAWA CHROBREGO
     BOSMAŃSKA
     BOŻEGO CIAŁA
     BROWARNA od początku do 26
     BROWARNA od 95 do końca
     BRZOZOWA
     BYDGOSKA
     CHOPINA
     CICHA
     CURIE-SKŁODOWSKIEJ
     DASZYŃSKIEGO
     DĄBKA od 32 do 130 (parzyste)
     DOLNA
     DONIMIRSKICH
     DZIAŁKOWA
     FAŁATA od początku do 29
     GÓRNOŚLĄSKA
     GRUDZIĄDZKA
     GWIEZDNA
     JAŚMINOWA
     KIEDRZYŃSKIEGO
     KOPERNIKA
     KOŚCIUSZKI od początku do 138 (parzyste)
     KOŚCIUSZKI od początku do końca (nieparzyste)
     KRÓLEWIECKA od 74 do 160 (parzyste)
     KRÓLEWIECKA od 79 do 189 (nieparzyste)
     KWIATOWA
     MIEROSŁAWSKIEGO
     MONIUSZKI
     NISKA
     NORWIDA
     OLIWSKA
     ORĘŻNA
     ORZESZKOWEJ
     OWOCOWA
     PIECHOTY
     PILGRIMA
     PIONIERSKA
     PŁYWACKA
     PRÓCHNIKA
     PUŁASKIEGO
     ROBOTNICZA od początku do 140 (parzyste)
     ROBOTNICZA od początku do 105 (nieparzyste)
     RÓŻANA
     SIENKIEWICZA
     SKWER OFIAR SPRAWY ELBLĄSKIEJ
     SPACEROWA
     SZTUMSKA
     SZYMANOWSKIEGO
     ŚLEPA
     TCZEWSKA
     TORUŃSKA
     UROCZA
     WŁADYSŁAWA IV
     WSPÓLNA
     ŻEGLARSKA
     
     Okręg wyborczy nr 4:
     1 MAJA
     12 LUTEGO
     3 MAJA
     ALEJA GRUNWALDZKA od początku do 4 (parzyste)
     ALEJA GRUNWALDZKA od początku do 57 (nieparzyste)
     ALEJA ARMII KRAJOWEJ
     ALEJA TYSIĄCLECIA
     BAŁUCKIEGO
     BEDNARSKA
     BULWAR ZYGMUNTA AUGUSTA
     CHMURNA
     CZERWONEGO KRZYŻA
     DĄBKA od początku do 30 (parzyste)
     DĄBKA od początku do 35 (nieparzyste)
     DIACZENKI
     DRZEWNA
     FRETA
     GARBARY
     GARNCARSKA
     GDAŃSKA
     GIEŁDOWA
     GIERMKÓW
     GIMNAZJALNA
     GODLEWSKIEGO
     GOŁĘBIA
     GROBLA ŚWIĘTEGO JERZEGO
     GROCHOWSKA
     GROTA ROWECKIEGO
     HETMAŃSKA od początku do 34 (parzyste)
     HETMAŃSKA od początku do 29 (nieparzyste)
     JANOWSKA
     KAROWA
     KLASZTORNA
     KOSYNIERÓW GDYŃSKICH
     KOTWICZA
     KOWALSKA
     KRĘGIELNA
     KRÓLEWIECKA od początku do 72 (parzyste)
     KRÓLEWIECKA od początku do 77 (nieparzyste)
     KRÓTKA
     KSIĘDZA OSIŃSKIEGO
     KSIĘDZA ŚCIEGIENNEGO
     KUMIELI
     KUPIECKA
     KUŚNIERSKA
     LESZNO
     ŁĄCZNOŚCI
     MĄCZNA
     MENNICZA
     MOSTOWA
     NEONOWA
     NITSCHMANA
     NIZINNA
     NOWODWORSKA
     NOWOWIEJSKA
     OBOŹNA
     ODZIEŻOWA
     ORLA
     OSTROŁĘCKA
     PESTALOZZIEGO
     PLAC GRUNWALDZKI
     PLAC JAGIELLOŃCZYKA
     PLAC KONSTYTUCJI
     PLAC SŁOWIAŃSKI
     PLAC SOLIDARNOŚCI
     PLAC WOLNOŚCI
     POCZTOWA
     POLDEROWA
     POLNA
     POWSTAŃCÓW WARSZAWSKICH
     PROWIANTOWA
     PRZY BRAMIE TARGOWEJ
     PRZYMURZE
     RADOMSKA
     RATUSZOWA
     RYBACKA
     RYCERSKA
     RZEMIEŚLNICZA
     RZEŹNICKA
     SKWER FERDYNANDA SCHICHAUA
     SKWER MARIANA SAWICZA
     SKWER WALDEMARA REBININA
     SŁONECZNA
     SŁUŻEBNA
     STARY RYNEK
     STAWIDŁOWA
     STEFCZYKA
     STOCZNIOWA
     STRAŻNICZA
     STRUGA
     STUDZIENNA
     SUKIENNICZA
     SZAŃCOWA
     SZKOLNA
     SZPITALNA
     ŚCIEŻKA KOŚCIELNA
     ŚLUSARSKA
     ŚWIĘTEGO DUCHA
     TAMKA
     TARTACZNA
     TEATRALNA
     TRAUGUTTA
     TRYBUNALSKA
     WAŁOWA
     WAPIENNA
     WARSZAWSKA
     WIDOK
     WIEŻOWA
     WIGILIJNA
     WINNA
     WODNA
     WYBRZEŻE GDAŃSKIE
     WYSPIAŃSKIEGO
     ZACISZE
     ZAJCHOWSKIEGO
     ZAMKOWA
     ZIELONA
     ZWIĄZKU JASZCZURCZEGO
     ŻUŁAWSKA
     
     Okręg wyborczy nr 5:
     AKACJOWA
     ALEJA GRUNWALDZKA od 6 do końca (parzyste)
     ALEJA GRUNWALDZKA od 59 do końca (nieparzyste)
     ARTYLERYJSKA
     ASNYKA
     BEMA od 42 do końca (parzyste)
     BEMA od 61 do końca (nieparzyste)
     BESKIDZKA
     BOCIANIA
     BOHATERÓW MONTE CASSINO
     BRANIEWSKA
     BRATERSTWA BRONI
     BYTOMSKA
     CHEŁMOŃSKIEGO
     CHOCIMSKA
     CZARNIECKIEGO
     CZERNIAKOWSKA
     CZOŁGISTÓW
     DALEKA
     DĄBROWSKIEGO
     DĘBOWA
     DOJAZDOWA
     DRUSKA
     FABRYCZNA
     FIRLEJA
     FLISAKÓW
     FREDRY
     GAŁCZYŃSKIEGO
     GARNIZONOWA
     GROTTGERA
     HETMAŃSKA od 36 do końca (parzyste)
     HETMAŃSKA od 31 do końca (nieparzyste)
     HUZARSKA
     IDZIKOWSKIEGO
     JASNA
     JUNAKÓW
     KARTUSKA
     KASZTANOWA
     KIELECKA
     KILIŃSKIEGO
     KLONOWA
     KMICICA
     KOCHANOWSKIEGO
     KOLEJOWA
     KOMEŃSKIEGO
     KOSSAKA
     KRASZEWSKIEGO
     LIDZBARSKA
     LOTNICZA
     ŁĘCZYCKA
     ŁOMŻYŃSKA
     ŁÓDZKA
     MALBORSKA
     MICKIEWICZA
     MIELCZARSKIEGO
     MORCINKA
     MORSZYŃSKA
     NARCIARSKA
     NATOLIŃSKA
     NIBORSKA
     OGRODOWA
     OKÓLNIK
     OLKUSKA
     OLSZTYŃSKA
     OPOLSKA
     PABIANICKA
     PANIEŃSKA
     PASŁĘCKA
     PERYFERYJNA
     PIASKOWA
     PIOTRKOWSKA
     PLAC DWORCOWY
     PŁOŃSKA
     PODCHORĄŻYCH
     PRUSA
     PRZYJAŹNI
     PUŁTUSKA
     RAWSKA
     REJA
     REYMONTA
     RYBNA
     RZEPICHY
     SADOWA
     SAPERÓW
     SIEDLECKA
     SKRZYDLATA
     SŁOWACKIEGO
     SOCHACZEWSKA
     SOPOCKA
     SZWOLEŻERÓW
     ŚWIĘTEGO FLORIANA
     UŁAŃSKA
     WARMIŃSKA
     WIERZBOWA
     WILLOWA
     WOJSKA POLSKIEGO
     WYCZÓŁKOWSKIEGO
     WYŻYNNA
     ZAGŁOBY
     ZAGONOWA
     ŻEROMSKIEGO

przyg. M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama