Środa 12-12-2018, imieniny Joanny, Aleksandra
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Rek

Pieniądze dla studenta

Studenci znajdujący się w trudnej sytuacji materialnej mogą starać się o stypendium z Europejskiego Funduszu Społecznego. Wnioski należy składać do 15 października w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Elblągu.

Pomoc finansowa zostanie pozyskana w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego - Europejski Fundusz Społeczny "Wyrównywanie szans edukacyjnych poprzez programy stypendialne". Ubiegać się o nią mogą studenci szkół wyższych uczący się w systemie dziennym, wieczorowym, zaocznym i eksternistycznym, zameldowani na stałe w Elblągu, którzy znajdują się w trudnej sytuacji materialnej.
     - Chodzi o młodych ludzi, w rodzinach których średni miesięczny dochód netto na osobę nie przekracza kwoty 504 zł lub 583 zł, gdy członkiem rodziny jest dziecko niepełnosprawne - wyjaśnia Zenona Ćwiklińska, dyrektorka Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Elblągu. - Stypendium może wynosić od 100 do 350 zł miesięcznie na czas trwania nauki w danym roku akademickim, nie dłużej jednak niż na okres 10 miesięcy.
     Stypendium z Europejskiego Funduszu Społecznego może być przeznaczone na: całkowite lub częściowe pokrycie kosztów zakwaterowania w bursie, akademiku, internacie lub na stancji; pokrycie kosztów posiłków w stołówce szkoły wyższej lub prowadzonej przez inny podmiot; na zakup podręczników do nauki; na pokrycie kosztów transportu do i ze szkoły; opłatę czesnego za naukę. Decyzję, na co zostaną przeznaczone pieniądze podejmuje student.
     Wnioski wraz z załącznikami o przyznanie stypendium można składać do 15 października w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Elblągu, ul. Winna 9, pok. 404 w godz. od 9.00 do 15.00. Szczegółowe informacje udzielane są pod nr tel. 230 60 00, 230 60 44. Druki wniosków, oświadczeń oraz wykaz niezbędnych dokumentów można pobrać ze strony internetowej Urzędu Miejskiego www.umelblag.pl oraz w siedzibie MOPS.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
 • kurczaki pieczone a jak to sie liczy wszytsko nawet jak moj tata ma rente i tak dalej
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  SamuRAJ(2004-09-24)
 • ZADZWOŃ DO MOPSU -pani która powinna udzielić szczegółowych informacji nie jest w stanie wyksztusić z siebie dzień dobry -dowidzenia nie mówi wcale.Urzędnik przyjazny interesantom ??????
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  BIEDA(2004-10-06)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kuchnia nowoczesna II
Kuchnia inna niż inne
Kuchnia nowoczesna
RTV + SZAFA