Środa 17-10-2018, imieniny Ignacego, Wiktora
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Wybory 2018

Sport

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Na uczelniach

Kultura

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

Sadowa o poranku Sadowa o poranku

Pieniądze dla studenta

Do 31 października został przesunięty termin składania wniosków o przyznanie stypendium europejskiego dla studentów na rok akademicki 2006/2007.

O stypendium mogą ubiegać się studenci uczelni państwowych, jak i niepaństwowych, uczący się w trybie dziennym, zaocznym lub wieczorowym, a także eksternistycznym; są zameldowani na stałe w Elblągu; nie ukończyli 40 lat oraz znajdują się w trudniej sytuacji materialnej. Za osoby, które znajdują się w takiej sytuacji, uważa się te, które pochodzą z rodzin, gdzie dochód na jednego członka nie przekracza 504 zł netto.
     Stypendia w wysokości od 200 do 350 zł miesięcznie będą wypłacane w czasie trwania nauki w danym roku akademickim, jednak nie dłużej niż przez 10 miesięcy.
     Wnioski o przyznanie stypendium można składać w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Elblągu, ul. Winna 9 pokój 402, w godzinach od 9 do 15. Termin przyjmowania wniosków upływa 31 października.
     Szczegółowe informacje udzielane są pod numerem telefonu MOPS: 055 230 60 44 oraz osobiście w siedzibie MOPS przy ul. Winnej 9.
     

A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Agama brodata
ichtovit
Fretka
karma p. falista