Sobota 26-05-2018, imieniny Filipa, Pauliny. Dzień Matki
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Pieniądze od Batorego

Rusza druga edycja programu współpracy transgranicznej Partnerstwo Inicjatyw Społecznych: Niemcy - obwód kaliningradzki - Polska. Elbląskie organizacje pozarządowe, które przygotowują wspólne projekty z partnerami zagranicznymi, mogą starać się o dofinansowanie. Zgłoszenia będą przyjmowane do 15 lipca br.

Partnerstwo Inicjatyw Społecznych to program dotacyjny Fundacji im. Stefana Batorego i Fundacji im. Roberta Boscha, wspierający trójstronne projekty organizacji pozarządowych z Niemiec, Polski i obwodu kaliningradzkiego, które służą: rozwojowi lokalnych inicjatyw obywatelskich w obwodzie kaliningradzkim, włączaniu tych inicjatyw do ponadgranicznej współpracy polsko-niemiecko-kaliningradzkiej, upowszechnianiu modelowych lokalnych inicjatyw obywatelskich przyczyniających się do poprawy warunków życia w obwodzie kaliningradzkim.
     Projekty mogą dotyczyć różnych dziedzin życia społecznego, powinny jednak odpowiadać na istniejące potrzeby, mieć jasno sformułowane cele i konkretne rezultaty. Preferowane będą projekty modelowych działań obywatelskich w obwodzie kaliningradzkim, dotyczących rozwiązywania problemów społecznych, integracji grup marginalizowanych, wyrównywania szans w dostępie do edukacji oraz rozwoju współpracy między organizacjami pozarządowymi.
     Procedura przyznawania dotacji jest dwustopniowa. Organizacje partnerskie powinny najpierw przygotować i przesłać list intencyjny. Te, które przedstawią najciekawsze propozycje, zostaną zaproszone do złożenia pełnego wniosku i do udziału w trójstronnym seminarium służącym wzajemnemu poznaniu się i dopracowaniu wspólnych wniosków. Termin nadsyłania listów intencyjnych upływa 15 lipca br.
     Szczegółowe informacje o zasadach ubiegania się o dotacje można znaleźć na stronie www.batory.org.pl.

A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Fototapety z Italią
Obraz na płótnie, tryptyk 70x110, 110x110, 70x110 cm
Fototapeta lateksowa 260x150 cm - New York Taxi
Fototapety z motoryzacją