Wtorek 16-10-2018, imieniny Jadwigi, Małgorzaty
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Wybory 2018

Sport

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Na uczelniach

Kultura

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

Mistrz parkowania Mistrz parkowania

Pieniądze od "Słonika"

Dziś rusza druga edycja programu stypendialnego z Funduszu Dzieci Niepełnosprawnych "Słonik". Wnioski o przyznanie pieniędzy można pobierać w siedzibie Fundacji Elbląg. Termin ich składania upływa 4 października br.

Celem programu "Słonik" jest wspomaganie młodych niepełnosprawnych elblążan i mieszkańców powiatu elbląskiego w zdobywaniu wykształcenia pozwalającego im na aktywne życie zawodowe i społeczne.
     - O stypendium mogą ubiegać się niepełnosprawne dzieci, uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych oraz studenci szkół wyższych - uczący się lub studiujący w szkołach i uczelniach zarówno publicznych, jak i niepublicznych - będący w trudnej sytuacji materialnej - wyjaśnia Gabriela Zimirowska z Fundacji Elbląg.
     Wniosek o przyznanie stypendium mogą składać: szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne i wyższe, rady rodziców, rady szkół, organizacje pozarządowe, darczyńcy Funduszu Stypendialnego oraz osoby zainteresowane. Termin składania wniosków upływa 4 października 2004 r. Warunkiem ubiegania się o stypendium jest złożenie w biurze Fundacji Elbląg (ul. Związku Jaszczurczego 17 w Elblągu w godz. od 8.00 do 16.00) - osobiście lub pocztą - prawidłowo wypełnionego i kompletnego wniosku . Tam również, a także na stronie internetowej www.fundacja.elblag.pl, można pobierać odpowiednie formularze.
     Szczegółowych informacji można zasięgnąć dzwoniąc pod nr tel. 236 98 88. Lista stypendystów zostanie wywieszona w biurze Fundacji Elbląg, a także zamieszczona na stronie internetowej Fundacji do 15 października 2004 r.

A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Plecaki i tornistry
Kalendarz Książkowy z Grawerem
Kalendarz Książkowy A5 Firmowy
Pieczątki Firmowe