Czwartek 24-01-2019, imieniny Franciszka, Felicji
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Po Konferencji Rady Elbląskich Organizacji Pozarządowych

Elbląg, Po Konferencji Rady Elbląskich Organizacji Pozarządowych

W ostatni czwartek, 29 kwietnia, w Sali Sesyjnej Urzędu Miejskiego w Elblągu, odbyło się bardzo istotne dla organizacji społecznych spotkanie – Sprawozdawczo-Wyborcza Konferencja Plenarna Rady Elbląskich Organizacji Pozarządowych. Przedstawiciele 34 elbląskich NGO-sów zebrali się, by podsumować działalność obecnej Rady oraz dokonać wyboru nowej.

Tegoroczna konferencja była okazją do podsumowania trzyletniej kadencji obecnej Rady Elbląskich Organizacji Pozarządowych (REOP). Rada została powołana w celu wyłonienia sprawnej reprezentacji sektora pozarządowego w Elblągu. Utworzona została na plenarnym spotkaniu elbląskich organizacji pozarządowych w dniu 12 grudnia 1998 roku.
     Kadencja Rady trwa 3 lata. W skład Rady wchodzi 9 przedstawicieli rodzimych organizacji. Do głównych zadań Rady należy m.in. współpraca z administracją publiczną oraz innymi partnerami życia społecznego miasta Elbląga, wspieranie działań integracyjnych sektora pozarządowego (m.in. współorganizacja corocznego Forum Inicjatyw Pozarządowych, inicjowanie spotkań branżowych i tematycznych organizacji pozarządowych), opiniowanie projektów ustaw, uchwał i decyzji administracyjnych dotyczących sektora pozarządowego.
     Na zakończenie Konferencji odbyły się wybory nowej Rady Elbląskich Organizacji Pozarządowych; każda z obecnych elbląskich organizacji otrzymała jeden mandat wyborczy.
     Przedstawicielami trzeciego sektora w Elblągu zostali:
     
     1. Hanna Chmiel – Elbląskie Stowarzyszenie Amazonek,
     2. Barbara Dolniak – Liga Kobiet Polskich w Elblągu,
     3. Anna Garbarska-Werner – Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu,
     4. Arkadiusz Jachimowicz – Elbląskie Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Pozarządowych,
     5. Paweł Kulasiewicz – Stowarzyszenie Elbląg Europa,
     6. Edward Łebkowski – Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym,
     7. Grzegorz Nowaczyk – Stowarzyszenie Historyczno Poszukiwawcze Denar,
     8. Elżbieta Szczesiul-Cieślak – Elbląska Rada Konsultacyjna Osób Niepełnosprawnych,
     9. Marian Peters – Stowarzyszenie im. Rodzinny Nalazków.
Kamila Wałachowska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
 • a ZHP?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  hmk(2010-05-05)
 • darmozjady.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2010-05-05)
 • a ja mam prosbe, do wszystkich nowo wybranych. .. .. moze by tak z wasza pomoca zorganizowac sprzatanie spoleczne takich miejsc jak dolinka??? moze by porwac do dzialania i dbania o wlasne miasto troche mlodych ludzi???? pomyslow w tym zakresie jest wiele. a wy panstwo jestescie przedstawicielami wcale nie malej ilosci mieszkancow --prosze was zrobmy sami cos dla miejsca gdzie przyszlo nam zyc --zrobmy cos dla nas samych, nie ogladajac sie na um!!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  SUM(2010-05-06)
 • A Paweł Kulasiewicz to nie był z Centrum Mediacji?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  jolka1985(2010-05-06)
 • a ja zachecam do uprzatniecia terenu na Pomniku / Bisie. to niepowtarzalne miejsce widokowe na caly Elbląg, niestety kompletnie zapomniane przez wladze miejskie i radnych. Powinien być to punkt obowiazkowy do zwiedzania dla kazdej wycieczki z Niemiec.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2010-05-06)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Czytnik kart kryptograficznych
Hosting WWW START
Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata
Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok