Poniedziałek 17-12-2018, imieniny Łazarza, Floriana
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

Podpisanie porozumienia

 
Elbląg, Podpisanie porozumienia
Rek

Dziś (25 marca) podpisano porozumienie o współpracy pomiędzy 16 Pomorską Dywizją Zmechanizowaną a Zespołem Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących w Elblągu.

W preambule porozumienia zapisano - „Mając na uwadze potrzebę wspólnego działania na rzecz obronności państwa i wychowania młodzieży w duchu patriotyzmu, ze szczególnym uwzględnieniem etosu oraz kultywowania tradycji Wojska Polskiego, jak również ukierunkowania kandydatów do służby wojskowej oraz integracji środowiska wojskowego i młodzieży szkolnej w warunkach profesjonalizacji Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej,… strony zawierają porozumienie…”. Dotyczy ono m. in. utworzenia w roku szkolnym 2014/2015, na bazie V Liceum Ogólnokształcącego, wchodzącego w skład Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących, klasy o profilu wojskowym czyli z tak zwaną innowacją wojskową. Nauka w tej klasie zostanie poszerzona o specjalnie opracowany program nauczania przedmiotów wojskowych i trwać będzie 3 lata. Przewidziano w programie 180 godzin zajęć wojskowych w trzyletnim okresie nauki. Szkolenie wojskowe odbywać się będzie także w oparciu o wyznaczoną przez Dowódcę Bursztynowej Dywizji, jednostkę wojskową Garnizonu Elbląg, która w oparciu o podpisane odrębne porozumienie, będzie dla ZSEiO jednostką patronacką.
     Ze strony 16 Dywizji porozumienie podpisał jej Dowódca, gen. dyw. dr Leszek Surawski zaś ze strony Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących jego Dyrektor, mgr Jerzy Kawiecki.
mjr Zbigniew Tuszyński, rzecznik prasowy 16 PDZ
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

POLO z HAFTEM
Naszywki
Ręcznik z haftem
T-shirt biały z Twoim nadrukiem DTG PROMOCJA