Wtorek 25-09-2018, imieniny Władysława, Aurelii
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Podstawówka dla gimnazjów

Nauczyciele i uczniowie Szkoły Podstawowej nr 19 organizują zajęcia warsztatowe dla uczniów gimnazjum, poświęcone realizacji kampanii P-STOP, dotyczącej eutrofizacji wód. Odbędą się one w czwartek 29 listopada o godz. 13 w SP 19.

Zajęcie potrwają dwie godziny. W tym czasie będzie można zobaczyć prezentację multimedialną dotyczącą problemu eutrofizacji wód, ze szczególnym uwzględnieniem wód Morza Bałtyckiego, przygotowaną przez uczniów SP 19. Odbędą się też zajęcia warsztatowe dotyczące metod badania i określania stężenia fosforanów w wodach i ściekach, prowadzone przez pracownika Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska. Na zakończenie - konkurs plastyczny z wykorzystaniem nowoczesnych technologii informacyjnych.
     P-STOP to kampania przeciw eutrofizacji zbiorników wodnych. Kampania została zainicjowana przez WWF w Szwecji, a finansowana jest przez Szwedzką Agencję Ochrony Środowiska. Biorą w niej udział placówki edukacyjne z Estonii, Finlandii, Litwy, Łotwy, Polski, Rosji i Szwecji.
     - W Polsce kampania P-STOP jest realizowana w roku szkolnym 2007-2008 na terenie sześciu województw w około 40 placówkach - mówi wicedyrektor SP 19 Ewa Gałecka. - Polskim koordynatorem kampanii jest Polski Klub Ekologiczny Okręg Wschodniopomorski. Jest ona skierowana do uczniów w wieku 12-18 lat, którzy pracują pod kierunkiem nauczycieli różnych specjalności.

oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kuchnia, a aneks kuchenny
Kuchnia nowoczesna II
Kuchnia klasyczna
Kuchnia nowoczesna