Niedziela 24-06-2018, imieniny Jana, Danuty
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Podziękowanie za zbiórkę

Elbląg, Podziękowanie za zbiórkę Wolontariuszki TPD w jednym z elbląskich sklepów (fot. PS).

Bank Żywności w Elblągu serdecznie dziękuje wszystkim darczyńcom, którzy przekazali swoje dary w czasie świątecznej zbiórki żywności w Elblągu, Pasłęku, Młynarach i gminie Milejewo. Podarowana przez Państwa żywność - łącznie 8,8 tony - już trafia do organizacji charytatywnych i placówek prowadzących dożywianie osób ubogich.

W imieniu Banku i wszystkich współorganizatorów dziękujemy również serdecznie wszystkim wolontariuszom - członkom organizacji pozarządowych, uczniom i nauczycielom elbląskich szkół. Są to: Gimnazjum nr 4, Gimnazjum nr 9, Gimnazjum nr 6, Gimnazjum nr 1, Gimnazjum nr 7, Gimnazjum nr 2, III, IV i V Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół Gospodarczych, Zespół Szkół Handlowych, Zespół Szkół Inżynierii Środowiska, Środowiskowy Hufiec Pracy.
     Gorąco dziękujemy osobom i firmom, które udzieliły swojej pomocy, bez niej zbiórka nie mogłaby się odbyć:
     Państwu Krystynie i Bogdanowi Przybylskim, Regionalne Centrum Marketingu - za bezpłatny druk 35 000 ulotek
     Elbląskiej Spółdzielni Niewidomych ELSIN, Zakładowi Sprzątania Wnętrz MOP 83,
     Elbląskiemu Przedsiębiorstwu Wodociągów i Kanalizacji oraz Zarządowi Zieleni Miejskiej - za transport zebranej żywności
     kierownictwom sklepów, które zezwoliły na przeprowadzenie zbiórki, a w szczególności dyrekcjom supermarketów Carrefour i E.Leclerc za pomoc w organizacji zbiórki i życzliwość dla naszych wolontariuszy.
     Szczególne serdeczne podziękowanie składamy dyrektorowi Teatru im. Aleksandra Sewruka oraz aktorom: pani Marii Makowskiej-Franceson, pani Beacie Przewłockiej, pani Annie Suchowieckiej, pani Teresie Suchodolskiej, pani Annie Iwasiuta, panu Mariuszowi Michalskiemu i panu Tomaszowi Muszyńskiemu, którzy zachęcali do udziału w zbiórce żywności klientów supermarketu Carrefour - ze znakomitym rezultatem.
     Dziękujemy też naszym patronom medialnym oraz wszystkim pozostałym redakcjom i dziennikarzom za efektywną promocję akcji.
     Wszystkim darczyńcom, wolontariuszom, osobom, które pomogły w przeprowadzeniu zbiórki a także wszystkim, którzy zostaną obdarowani, Bank Żywności życzy Wesołych Świąt i pomyślnego Nowego Roku.
     
     
     

-------------------- Ogłoszenie bezpłatne ----------------------

Teresa Bocheńska, prezes BŻ w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Autoryzowany Serwis Citroen Hadm Gramatowski
Serwis i oryginalne części Seat
Wyprzedaż rocznika 2017 w salonie Skody HADM
Citroen HADM Gramatowski już otwarty!