Niedziela 21-10-2018, imieniny Jakuba, Urszuli
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Podziękuj darczyńcy

Ruszyła IX edycja konkursu o tytuł Filantropa Roku. To doskonała okazja, by podziękować darczyńcom, którzy wspierają organizacje, stowarzyszenia, fundacje czy kluby. Zgłoszenia kandydatów do tytułu przyjmowane będą do końca marca.

Tytuł Filantropa Roku 2008 może otrzymać przedsiębiorca, osoba fizyczna, firma prywatna lub państwowa, która w ubiegłym roku w sposób szczególny zasłużyła się we wspieraniu działań organizacji pozarządowych oraz instytucji użyteczności publicznej z terenu Elbląga i powiatu. Ważne jest wsparcie zarówno finansowe, jak i darowizny rzeczowe, czy usługi. Spośród zgłoszonych kandydatów Kapituła Konkursu wybierze nominowanych, których lista zostanie opublikowana jeszcze przed rozstrzygnięciem. W maju, podczas uroczystej Gali, ogłoszony zostanie zwycięzca, który otrzyma statuetkę Ferdynanda, nawiązującą do postaci elbląskiego przemysłowca-filantropa Ferdynanda Schichaua. Filantrop Roku stanie się jednocześnie reprezentantem naszego miasta w ogólnopolskim plebiscycie „Dobroczyńca Roku".
     - Zgłoszenia do Konkursu mogą składać organizacje pozarządowe (m.in. stowarzyszenia, fundacje, kluby sportowe, stowarzyszenia kościelne) oraz instytucje użyteczności publicznej (m.in. szkoły, uczelnie, szpitale, instytucje działające w sferze kultury i pomocy społecznej) – informuje Jola Prokopowicz z Fundacji Elbląg. - Wniosek oraz regulamin dostępne są na stronie www.fundacja.elblag.pl. Zgłoszenia należy składać do końca marca w biurze Fundacji Elbląg, przy ul. Zw. Jaszczurczego 17.
     
     ***
     Konkurs o tytuł Filantropa Roku organizowany jest już po raz dziewiąty, a jego celem niezmiennie jest promocja prospołecznych, filantropijnych postaw.
     Dotychczasowymi laureatami są: ALSTOM Power Sp. z o.o. (2000), Halina Dziurdź i Marian Segeda (2001), Ireneusz Ziemiński i Andrzej Szmit (2002), Jan Puchalski (2003, 2005), Bożenna i Bogdan Raszczykowie (2004), Roman Badysiak (2006), Ryszard i Artur Zagalscy (2007). Konkurs organizowany jest przez Fundację Elbląg we współpracy z Radą Elbląskich Organizacji Pozarządowych oraz organizacjami skupiającymi biznes.

oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
 • Już na liście laureatów konkursu z lat ubiegłych widzę przedsiębiorców którzy wobec swoich pracowników byli i są nie fer (nie płacą w terminie pensji, płacą po cichu, nie odprowadzają składek ZUS-owskich nie przestrzegają kodeksu pracy i własnych regulaminów pracy, stosują mobbing itd. ) a w mieście chcą uchodzić za filantropów. Komisja konkursowa zanim przyzna tytuł powinna dokładniej sprawdzać jacy to są pracodawcy.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Zdziwiony(2009-02-04)
 • dziekuję darczyńcy. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  biorca(2009-02-05)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

RTV + SZAFA
Kuchnia nowoczesna III
Kuchnia klasyczna
Kuchnia inna niż inne