Drogi Czytelniku,
uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.
Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.
Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.
W sobotę (28 kwietnia) o godz. 6.30 rano, wyruszy spod elbląskiej katedry coroczna piesza pielgrzymka do Świętego Gaju, gdzie o godz. 15. przy ołtarzu polowym będzie celebrowana uroczysta msza święta pod przewodnictwem biskupa elbląskiego Jacka Jezierskiego.
Pieszo, autokarem i na rowerach
Na piątek (27 kwietnia) zaplanowano dzień skupienia księży i osób życia konsekrowanego. O godz. 14. rozpocznie się konferencja, a po niej odbędzie się msza św. w kościele w Świętym Gaju.
W sobotę (28 kwietnia) kontynuując zapoczątkowaną przed laty tradycję, mieszkańcy Elbląga i okolic wyruszą pieszo i na rowerach o godz. 6. 30 rano spod katedry św. Mikołaja do oddalonej o ok. 25 km miejscowości, by tam brać udział w uroczystościach upamiętniających męczeńską śmierć św. Wojciecha. Parafie elbląskie przygotowały również możliwość dojazdu na miejsce autokarami, co umożliwi udział w uroczystościach zwłaszcza osobom starszym i schorowanym.
Uroczysta liturgia rozpocznie się w Świętym Gaju o godz. 15. Przewodniczyć jej będzie biskup elbląski Jacek Jezierski. Po zakończeniu uroczystości powrót autokarem do Elbląga (koszt ok. 10-20 zł, zapisy w parafiach).
wątki Pokazuj od
najnowszych Pokazuj od budzących
największe emocje
-
Zgłoś do moderacji
Odpowiedz
Pokaż ten wątek
6 7Gdzierozum???(2018-04-26)
-
Zgłoś do moderacji
Odpowiedz
4 1(2018-04-26)
-
Zgłoś do moderacji
Odpowiedz
Pokaż ten wątek
1 4treba(2018-04-26)
-
Zgłoś do moderacji
Odpowiedz
Pokaż ten wątek
2 3gdzierozum???(2018-04-26)