Piątek 20-07-2018, imieniny Czesława, Małgorzaty
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Pola Nadziei trwają

 
Elbląg, Pola Nadziei trwają Dyrektor Wiesława Pokropska wraz z Burmistrzem Pasłęka Wiesławem Śniecikowskim, fot. nadesłana
Rek

19 596,89 zł w Elblągu i 4 931,63 zł w Pasłęku i Zielonce Pasłęckiej - te kwoty to efekt finansowy niedzielnych kwest pod kościołami w Elblągu, Pasłęku i Zielonce Pasłęckiej. Ale Pola Nadziei ciągle trwają.

W ramach tegorocznych „Pól Nadziei” w Elblągu i Pasłęku:
     - szkoły i przedszkola (niektóre) zapowiedziały zorganizowanie kwest na terenie swoich placówek do końca maja,
     - 26 kwietnia odbędzie się kwesta w hipermarkecie i supermarkecie na terenie Elbląga
     - 26 kwietnia włączymy się w wydarzenie o wymiarze duchowym i jednocześnie sportowym - w ramach obchodów kanonizacji Jana Pawła II, o godz. 10.30 z Placu Jagiellończyka startuje rajd rowerowy, długość trasy to symboliczne 21 km, (organizatorami są Urząd Miasta Elbląg i CSE „Światowid”). My też tam będziemy, w żółtych koszulkach z żonkilami – symbolem nadziei, będą z nami Elbląski Oddział Abstrakcyjny i Golden Retrivery.
     Serdecznie dziękujemy Proboszczom, wolontariuszom, pracownikom i wszystkim, którzy się napracowali przy tym przedsięwzięciu.
     Dziękujemy także lokalnym mediom za wsparcie i czuwanie nad akcją.
     Więcej informacji na naszym www.facebook.com/HospicjumElblaskie oraz na stronie: www.ehospicjum.pl.
     Jak co roku zachęcamy Państwa do jak najszerszej współpracy. Można zgłaszać i realizować swoje pomysły, dokładając swoje cegiełki do żonkilowej akcji. Czekamy także na ciekawe żonkilowe zdjęcia.
     Kontakt z nami: biuro@ehospicjum.pl, tel.: 55 239 61 65.
     
     
     
     

Anna Podhorodecka, koordynator akcji
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Karma dla papug średnich
Krewetkarium
Ochotka żywa
Królik minaturka