Niedziela 24-03-2019, imieniny Marka, Katarzyny
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Policjant, który mi pomógł

Elbląg, Policjant, który mi pomógł

Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" Instytutu Psychologii Zdrowia PTP zaprasza do składania zgłoszeń w jubileuszowej X edycji ogólnopolskiego konkursu pod nazwą "Policjant, który mi pomógł".

Konkurs służy wyróżnianiu policjantów, którzy w szczególny sposób działają na rzecz ochrony ofiar przemocy domowej. Zgłoszenia w ramach obecnej edycji przyjmowane są do 31 maja 2017 roku. Konkurs odbywa się pod patronatem Komendanta Głównego Policji.
     - Wiemy jakie znaczenie ma reakcja policjantów na wezwanie do "awantury domowej" - jeśli jest dobrze przeprowadzona – tłumaczy asp. szt. Jarosław Graman z Wydziału Prewencji Kryminalnej KMP w Elblągu. - Dalsze konsekwentne działanie może być początkiem końca dramatu w rodzinie.
     Od ponad 15 lat Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie jako organizacja pozarządowa przygląda się działaniom Policji w tym obszarze. Zostało zauważone, że coraz częściej osoby pokrzywdzone mówią pozytywnie o pracy policjantów - świetnie wykonujących swoje obowiązki i konsekwentnie stosujących procedury prawne.
     - Takich policjantów chcemy nagradzać i popularyzować ich postawy w całym środowisku Policji – mówi przedstawiciel organizacji.
     Celem konkursu jest: podkreślenie roli policjantów w systemie przeciwdziałania przemocy w rodzinie; wsparcie policjantów podejmujących wzorowe działania i osobiście zaangażowanych w pomoc osobom krzywdzonym ale także zwiększenie motywacji policjantów do podejmowania skutecznych działań. I w końcu promowanie postaw i umiejętności dobrze służących ochronie ofiar przemocy w rodzinie.
     Zgłoszenia od osób indywidualnych, przedstawicieli organizacji i instytucji można nadsyłać za pomocą elektronicznego formularza znajdującego się na stronie www.policjant.niebieskalinia.pl/formularz.php, a także tradycyjną pocztą ("Niebieska Linia", ul. Korotyńskiego 13, 02-121 Warszawa) podając: dane kontaktowe zgłaszającego, dane policjanta, którego chcielibyście Państwo wyróżnić oraz uzasadnienie tego wyboru.
     
     Więcej informacji o konkursie na stronie: www.policjant.niebieskalinia.pl.
podkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
 • Co za pefsidna propaganda. Jakby ktoś chciał kogoś pochwalić i podziękować to wyszłoby z potrzeby a nie nakazu i przy nagonce medialnej. Pewnie teraz znajdą kogoś podstawionego i ogłoszą sukces.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Marcelina(2017-04-19)
 • "Takich policjantów chcemy nagradzać i popularyzować ich postawy w całym środowisku Policji" - A co policjantami składającymi fałszywe zeznania przez, które są skazywani niewinni ludzie, może o takich również należy mówić??? Z przykrością należy powiedzieć, że policjantów zasługujących na jakieś nagrody jest bardzo mało. Należy więcej mówić o patologii jaka jest w Policji bo, że jest, to nie trzeba nikogo do tego przekonywać.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2017-04-23)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok Mini
Domena funkcyjna .com.pl
Hosting WWW BIZNES
Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata Mini