Piątek 14-12-2018, imieniny Jana, Alfreda
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Policyjny kalendarz

Elbląg, Policyjny kalendarz

12 prac uczniów z Elbląga i Olsztyna zdobi kalendarz policyjny na rok 2008. Ich tematyka związana jest z bezpieczeństwem w ruchu drogowym.

Tradycją stało się już wydawanie przez Komendę Miejską Policji w Elblągu własnego kalendarza.
     - Od ośmiu lat w kwietniu ogłaszamy konkurs plastyczny pod hasłem „Bezpieczni w ruchu drogowym” – mówi Jakub Sawicki z zespołu prasowego KMP w Elblągu. – Biorą w nim udział uczniowie klas od 0 do III szkół podstawowych. Z roku na rok otrzymujemy coraz więcej prac. Jurorzy mają wielki problem z wybraniem najpiękniejszych. Spośród wielu interesujących propozycji ujęcia tematu bezpieczeństwa, członkowie komisji konkursowej wybierają 12, które tworzą kalendarz. Autorzy nagrodzonych prac to uczniowie szkół podstawowych i przedszkoli z powiatu i miasta Elbląga oraz Olsztyna.
     W kalendarzu na rok 2008 zamieszczone zostały prace: Natalii Rymar - SP nr 15 w Elblągu, Zuzi Kluk - Przedszkole nr 26 w Elblągu, Patrycji Grzywińskiej - SP nr 10 w Elblągu, Magdy Wileńskiej - SP nr 15 w Elblągu, Izy Gradowskiej - SP nr 10 w Olsztynie, Oliwi Hryniewicz - SP nr 15 w Elblągu, Adriany Słomy - SP nr 15 w Elblągu, Wiktorii Rozmarynowskiej - SP nr 15 w Elblągu, Wiktorii Chłopskiej - Przedszkole nr 26 w Elblągu, Darii Miłosz - Przedszkole nr 26 w Elblągu, Kamila Ostrowskiego - SP nr 10 w Olsztynie, Marty Bończak - SP nr 15 w Elblągu.
     Kolejna edycja konkursu plastycznego odbędzie się w maju 2008r.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kuchnia nowoczesna II
Kuchnia nowoczesna
Kuchnia, a aneks kuchenny
Kuchnia klasyczna