Policyjny maratończyk na zawodach

Elbląg, Mł. asp. Andrzej Stefański zajął drugie miejsce w policyjnym maratonie
Mł. asp. Andrzej Stefański zajął drugie miejsce w policyjnym maratonie (fot. nadesłane)

Mł. asp. Andrzej Stefański z elbląskiej komendy wziął udział w I Mistrzostwach Polski Policjantów, które odbywały się w miejscowości Góra na Dolnym Śląsku. Zajął drugie miejsce w kategorii "Policja" z czasem 36 minut i 45 sekund.

W I Biegu z Policją wystartowało 165 osób, z czego 53 zawodników w kategorii Policja. Najlepszy zawodnik pokonał dystans 10 kilometrów w ciągu 31 minut i 31 sekund. Najlepszy zawodnik w kategorii Policja zanotował czas 33:05. Reprezentant naszej komendy, mł. asp. Andrzej Stefański zajął drugie miejsce w kategorii Policja z czasem 36 minut 45 sekund, a także I miejsce w kategorii IPA oraz kategorii NSZZ Policjantów.
       Organizatorem imprezy sportowej była Komenda Powiatowa Policji i Starostwo Powiatowe w Górze oraz NSZZ Policjantów.