Poniedziałek 24-09-2018, imieniny Gerarda, Teodora
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Wybory 2018

Sport

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Na uczelniach

Kultura

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

Osiemset piątka pod nowym sądem Osiemset piątka pod nowym sądem

Pomoc ofiarom przestępstw

Elbląg, Pomoc ofiarom przestępstw

Od stycznia działa Ośrodek Pomocy dla Osób Pokrzywdzonych Przestępstwem w Elbląskim Centrum Mediacji. Zdaniem placówki jest udzielanie pomocy prawnej, psychologicznej, terapeutycznej oraz socjalnej ofiarom przestępstw. Ośrodek jest jedyną tego typu instytucją w naszym województwie i wraz z innymi placówkami tworzy Ogólnopolską Sieć Pomocy Ofiarom Przestępstw.

Działalność ośrodka jest realizowana w ramach programu Komisji Europejskiej „Zapobieganie i Zwalczanie Przestępczości 2007". Założeniem projektu jest również zintegrowanie działań służb socjalnych, placówek oświatowych, szpitali, organów uprawnionych do ścigania przestępstw, sądów i służb im podległych w dążeniu do udzielania kompleksowej pomocy ofiarom przestępstw w całym województwie.
     W najbliższym czasie do zainteresowanych zostanie przesłane zaproszenie do współpracy, z nadzieją, że inicjatywa ta spotka się z dużym zainteresowaniem.
     Osoby poszkodowane na skutek przestępstwa mogą skorzystać już w chwili obecnej ze wsparcia Ośrodka w Elblągu, przy ul. Stefczyka 7-8/6 (I piętro-budynek po byłym „RUCH-u"). Można również uzyskać informacje pod numerem telefonu (055) 642 44 25 oraz drogą mailową.
     
     Projekt jest współfinansowany przez Ministerstwo Sprawiedliwości w ramach programu Komisji europejskiej „Zapobieganie i Zwalczanie Przestępczości 2007".

Oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

optyk Elbląg, okulista Elbląg, badanie wzroku
Okulary korekcyjne EVA MINGE
Bezpłatne badanie wzroku
Okulary korekcyjne EVA MINGE