Piątek 14-12-2018, imieniny Jana, Alfreda
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

Pomoc ofiarom przestępstw

Elbląg, Pomoc ofiarom przestępstw

Od stycznia działa Ośrodek Pomocy dla Osób Pokrzywdzonych Przestępstwem w Elbląskim Centrum Mediacji. Zdaniem placówki jest udzielanie pomocy prawnej, psychologicznej, terapeutycznej oraz socjalnej ofiarom przestępstw. Ośrodek jest jedyną tego typu instytucją w naszym województwie i wraz z innymi placówkami tworzy Ogólnopolską Sieć Pomocy Ofiarom Przestępstw.

Działalność ośrodka jest realizowana w ramach programu Komisji Europejskiej „Zapobieganie i Zwalczanie Przestępczości 2007". Założeniem projektu jest również zintegrowanie działań służb socjalnych, placówek oświatowych, szpitali, organów uprawnionych do ścigania przestępstw, sądów i służb im podległych w dążeniu do udzielania kompleksowej pomocy ofiarom przestępstw w całym województwie.
     W najbliższym czasie do zainteresowanych zostanie przesłane zaproszenie do współpracy, z nadzieją, że inicjatywa ta spotka się z dużym zainteresowaniem.
     Osoby poszkodowane na skutek przestępstwa mogą skorzystać już w chwili obecnej ze wsparcia Ośrodka w Elblągu, przy ul. Stefczyka 7-8/6 (I piętro-budynek po byłym „RUCH-u"). Można również uzyskać informacje pod numerem telefonu (055) 642 44 25 oraz drogą mailową.
     
     Projekt jest współfinansowany przez Ministerstwo Sprawiedliwości w ramach programu Komisji europejskiej „Zapobieganie i Zwalczanie Przestępczości 2007".
Oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Serwis i oryginalne części Seat
Wyprzedaż rocznika 2017 w salonie Skody HADM
Citroen HADM Gramatowski już otwarty!
Oryginalne części Peugeot - HADM Gramatowski