Wtorek 21-08-2018, imieniny Kazimiery, Joanny
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Porozmawiaj z kandydatami

Elbląskie organizacje pozarządowe organizują w przyszły wtorek (11 września) o godz. 12.00 w Bibliotece Elbląskiej spotkanie z kandydatami do parlamentu.

Organizatorzy spotkania chcą, aby rozmowa z kandydatami dotyczyła przede wszystkim nowej ustawy o organizacjach pozarządowych, która od kilku lat bezskutecznie czeka na przegłosowanie w parlamencie.
     - W ustawie, o której uchwalenie ubiegamy się już od dawna, są zapisy regulujące stosunek organizacji pozarządowych z samorządami gmin oraz określające status wolontariusza, który obecnie prawnie nie istnieje - mówi Arkadiusz Jachimowicz z Elbląskiego Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Pozarządowych.
     W sali Biblioteki Elbląskiej przygotowano dziewięć foteli dla dziewięciu zarejestrowanych w naszym okręgu komitetów wyborczych. Do organizacji pozarządowych z regionu rozesłano około setki zaproszeń.
     - Organizując wtorkową debatę z kandydatami do parlamentu chcemy wykorzystać krótki moment przed wyborami, kiedy politycy nas słuchają - twierdzi Jachimowicz.
     Spotkanie w Bibliotece Elbląskiej jest jednym z kilkudziesięciu organizowanych przez pozarządowców w miastach całego kraju. ESWIP podobną debatę przygotowuje także w Olsztynie we czwartek (14 września) o 12.00 w Regionalnym Ośrodku Kultury przy ul. Parkowej 1.

M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
 • Dlaczego o 12 ??? Przecież większość zainteresowanych pracuje! Pewnie scenariusz będzie wyglądał tak: jako widownia emeryci i renciści (z całym szacunkiem), pytania typu "czemu jest tak źle i kiedy będzie lepiej", obiecanie gruszek na wierzbie i rozejście się w dobrym nastroju. Panie Jachimowicz - nie wszyscy mogą wyrwać się z pracy w południe!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Mulder(2001-09-05)
 • Mulder, mi to też niezbyt pasuje, ale na pewno będę. W samo południe...pozdr.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  13. Sławomir Moroz(2001-09-05)
 • Mulder ja też tam będę. Razem zrobimy orgietkę i rozpi...duchę! Wykończymy przemądrymi pytaniami prawicowców i starych komuchów. Wszyscy damy poparcie Seksi Lubieżnemu Debeściakowi nr 13 Morozowi Sławkowi. Później napewno się nam odwdzięczy posadkami (mi) lub w naturze (tobie Muldek). A potm na piwko my młode i czerwone, z młodej pierwsi się wyrwie bueee i Enblong bedzie nasz!!! PS. Jakie piwko teraz lubicie, bo red eb już nie leją?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Skalcia.(2001-09-05)
 • Oderwicjie się trochę od dyskusji i wejdźcie na I-szą wyborczą grę.Miałem duży udział w jej powstaniu...zapraszam wszystkich.Adres gry: gra.sld-up.pl
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  13. Sławomir Moroz(2001-09-05)
 • Porozmawiaj z kandydatami - no właśnie. Jako, że wszyscy normalni ludzie o tej porze pracują, nie mogą z nimi porozmawiać. Ale w związku ztym, że jeden znich jak zauważyłem ostro się tu udziela, więc może zaspokoi moją ciekawość. Panie 13 Sławomirze Moroz czy może mi pan tak bardzo zwięźle odpowiedzieć na pytanie dlaczego pan chce zostać posłem? tzn. czy chce pan pomagać ludziom, czy też w celu osiągnięcia jakichś wymiernych krzyści? Proszę o szczerą odpowiedź.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Sławek Wieczorek(2001-09-06)
 • ponawiam pytanie do kandydującego na senatora Pana Petersa, co sądzi o nauczycielach korzystających z usług małolat?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  ...(2001-09-06)
 • Słuchajcie - proponuję spotkać się ze Sławkiem, utzrymując formę wirtualną - na przykłąd na którymś z kanałów IRC - proponuję na przykład poniedziałek, godz. 13, serwer Undernetu, kanał #moroz. Czekam na opinie
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Mulder(2001-09-06)
 • Panie Moroz, gdyby nie parytet, to jak by się Pan znalazł na liście? Z czym do ludzi? Co żeś Pan zrobił jako Radny (oprócz brania diety)?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Poirytowany(2001-09-06)
 • Panie Sławku Wieczorek,dopowiadałem już na to pytanie, ale znów odpowiem. Znam lepsze sposoby na zarabianie kasy."Wszedłem w politykę" żeby coś zrobić dla ludzi, na razie udaje mi się z małymi rzeczami,jestem przekonany, że przyjdzie czas na większe.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  13.Sławomir Moroz(2001-09-06)
 • Parytet, panie poirytowany, nie wystarczył.Dostałem się na listę dzięki trzy letniej pracy w młodzieżówce i dzięki jej (SMLD) rekomendacji.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  13.Sławomir Moroz(2001-09-06)
 • Panie poirytowany, na to pytanie również odpowiadałem już Ryśkowi z CZerniakowskiej,proszę odszukać i przeczytać.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  13.Sławomir Moroz(2001-09-06)
 • ile można osiągnąć przez trzy lata pracy w młożdzieżówce? tylko bez komunałów o znaczącym zaangażowaniu, współpracy, konsolidacji itp. Co konkretnego towarzyszu Moroz zrobiliście dla wyborców oprócz gotowania przedwyborczej kiełbasy?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  ...(2001-09-06)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Serwis i oryginalne części Audi
Pomoc w przypadku szkody komunikacyjnej
Wypożyczalnia aut HADM Gramatowski
Samochody używane HADM Gramatowski