Niedziela 23-09-2018, imieniny Bogusława, Tekli. Pierwszy dzień jesieni
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Wybory 2018

Sport

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Na uczelniach

Kultura

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

Katedra widziana od drugiej strony rzeki Elbląg Katedra widziana od drugiej strony rzeki Elbląg

Pośpiech wskazany

Do soboty Fundusz Dzieci Niepełnosprawnych „Słonik” przyjmuje wnioski o przyznanie stypendium. Na razie wnioski złożyło tylko dziesięć osób.

Na finansową pomoc mają szansę niepełnosprawne dzieci i uczniowie szkół wszystkich szczebli - także studenci. „Słonik” ma im pomóc w zdobyciu wykształcenia i dać szansę na aktywne życie. Wnioski o stypendium składać mogą nie tylko sami zainteresowani, ale także szkoły, Rady Rodziców i organizacje społeczne. Warunkiem jest jednak niski dochód w rodzinie ubiegającego się o pomoc - na jednego członka rodziny nie może on przekraczać 500 złotych netto.
     Komisja stypendialna brać będzie pod uwagę m.in. wyniki w nauce, opinię psychologa lub pedagoga o dziecku, jego sytuację materialną oraz działalność pozaszkolną. Każda z tych dziedzin będzie osobno punktowana. Na pomoc Funduszu będą mogły liczyć osoby, które uzyskają największą liczbę punktów.
     Wniosek należy złożyć osobiście lub przesłać pocztą na adres Fundacji Elbląg: ul. Związku Jaszczurczego 17. Tam także, w godz. od 8 do 16, można otrzymać formularz. Informacje na temat konkursu oraz wzór wniosku znaleźć można również w Internecie pod adresem: www.fundacja.elblag.pl. Listę stypendystów „Słonika” poznamy 30 marca.

AJ
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Pieczątki Trodat
Pieczątki Firmowe
Plecaki i tornistry
Clinex Grill