Poniedziałek 25-06-2018, imieniny Wilhelma, Doroty
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Sport

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Na uczelniach

Kultura

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

Kanał z widokiem na ... "park" Kanał z widokiem na ... "park"

Pośpiech wskazany

Do soboty Fundusz Dzieci Niepełnosprawnych „Słonik” przyjmuje wnioski o przyznanie stypendium. Na razie wnioski złożyło tylko dziesięć osób.

Na finansową pomoc mają szansę niepełnosprawne dzieci i uczniowie szkół wszystkich szczebli - także studenci. „Słonik” ma im pomóc w zdobyciu wykształcenia i dać szansę na aktywne życie. Wnioski o stypendium składać mogą nie tylko sami zainteresowani, ale także szkoły, Rady Rodziców i organizacje społeczne. Warunkiem jest jednak niski dochód w rodzinie ubiegającego się o pomoc - na jednego członka rodziny nie może on przekraczać 500 złotych netto.
     Komisja stypendialna brać będzie pod uwagę m.in. wyniki w nauce, opinię psychologa lub pedagoga o dziecku, jego sytuację materialną oraz działalność pozaszkolną. Każda z tych dziedzin będzie osobno punktowana. Na pomoc Funduszu będą mogły liczyć osoby, które uzyskają największą liczbę punktów.
     Wniosek należy złożyć osobiście lub przesłać pocztą na adres Fundacji Elbląg: ul. Związku Jaszczurczego 17. Tam także, w godz. od 8 do 16, można otrzymać formularz. Informacje na temat konkursu oraz wzór wniosku znaleźć można również w Internecie pod adresem: www.fundacja.elblag.pl. Listę stypendystów „Słonika” poznamy 30 marca.

AJ
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Płyn do mycia i dezynfekcji
Clinex Stronger
Clinex Glass
Clinex Floral