UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Powitanie wiosny w SP 16

 
Elbląg, Powitanie wiosny w SP 16
Tegoroczne powitanie wiosny tematycznie związane było z przypadającym na rok 2013 świętem wody, fot. nadesłana

Wczoraj (20 marca) o godz. 12.02 rozpoczęła się astronomiczna wiosna, którą ochoczo witali uczniowie klas IV–VI SP 16. Powitanie wiosny w szkole odbyło się pod hasłem "Błękitna edukacja – woda to życie".

Mimo, że aura za oknem typowo zimowa, w "szesnastce" atmosfera była gorąca. Jak przystało na dzień wagarowicza, lekcje odbyły się bez odpytywania i sprawdzianów, ale tylko dla tych, którzy ubrali się na biało lub niebiesko.
     Tegoroczne powitanie wiosny tematycznie związane było z przypadającym na rok 2013 świętem wody. W ramach opracowanego projektu "Woda to życie", w ciągu trzygodzinnego pikniku naukowego uczniowie poznawali właściwości fizykochemiczne wody. Przedstawiciele poszczególnych klas prezentowali doświadczenia z wodą, omawiali przebieg eksperymentów i prezentowali wnioski wynikające z własności wody. Wszystkie pokazy wysoko oceniło jury nauczycielskie, zwracając uwagę na prezentację doświadczeń oraz przedstawiane wnioski. Uczniowie przygotowali również plakaty o sposobach oszczędzania wody w domu i w szkole, a także ulotki zachęcające do wzięcia udziału w zbliżającej się akcji Godzina dla Ziemi. W czasie wiosennej, naukowej uczty został rozstrzygnięty szkolny konkurs plastyczny pod nazwą "Woda źródłem życia". Wyróżnieni uczniowie otrzymali dyplomy i drobne upominki. Wiosenną imprezę uatrakcyjnił błękitny pokaz mody oraz piosenka "SOS dla Ziemi" w wykonaniu piątoklasistów. W przygotowania włączył się SU wraz z opiekunami oraz nauczyciele projektu "Zielonej flagi".
Ewa Kotlik, SP 16
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama