Czwartek 17-01-2019, imieniny Antoniego, Jana
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Pożegnanie Pani Rektor

Elbląg, Pożegnanie Pani Rektor

W niedzielę 29 maja o godz. 19 w kościele Miłosierdzia Bożego przy ul. Bema zostanie odprawione nabożeństwo żałobne w intencji zmarłej w czwartek rektor PWSZ w Elblągu prof. dr hab. Haliny Piekarek-Jankowskiej. Pogrzeb Pani Rektor w poniedziałek (30 maja) o godz. 10.30 na Cmentarzu Komunalnym przy ul. Górnieckiej w Rumi.

„Pogrążona w smutku społeczność akademicka PWSZ w Elblągu zawiadamia, że 26 maja odeszła od nas na zawsze Rektor Naszej Uczelni Prof. dr hab. Halina Piekarek-Jankowska” – czytamy na stronie internetowej uczelni.
„W tym trzynastoletnim okresie funkcjonowania PWSZ w Elblągu, każda czteroletnia kadencja rektorska jest ważnym okresem jej rozwoju. I tak było podczas upływającej kadencji, w czasie której PWSZ w Elblągu, dzięki staraniom i zaangażowaniu Prof. Haliny Piekarek-Jankowskiej, nadal szybko rozwijała się, realizując dużą inwestycję dla Instytutu Politechnicznego i Ekonomicznego, udoskonalając system kształcenia, wprowadzając nowe elementy, takie jak Festiwal Nauki, Akademię Dziecięcą, e-learning i wiele innych. W pamięci pracowników PWSZ w Elblągu, Pani Prof. Halina Piekarek-Jankowska pozostanie na zawsze” – napisał prof. dr hab. inż. Zbigniew Walczyk.
     
     Księga kondolencyjna została wyłożona w Sali Senatu PWSZ (II piętro) przy ul. Wojska Polskiego 1. Można się też wpisać do Internetowej Księgi Kondolencyjnej.
     
     Elbląskie nabożeństwo żałobne zostanie odprawione w kościele pw. Miłosierdzia Bożego przy ul. Gen. J. Bema w niedzielę 29 maja o godz. 19.
     
     Informacje o uroczystościach pogrzebowych w poniedziałek 30 maja:
– godz. 8.30 – pożegnanie w kaplicy podziemnej kościoła pw. św. Józefa i Judy Tadeusza, ul Podgórna 1, Rumia
– godz. 9.30 – msza św. w kościele pw. św. Józefa i Judy Tadeusza ul Podgórna 1, Rumia
– godz. 10.30 – pogrzeb na Cmentarzu Komunalnym przy ul. Górnieckiej w Rumi.
     Z Elbląga organizowany jest wyjazd autokarowy. Zbiórka o godz. 6.45 na parkingu PWSZ przy ul. Wojska Polskiego 1.
     30 maja, w związku z pogrzebem Pani Rektor JM prof. dr hab. Haliny Piekarek-Jankowskiej, jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych PWSZ.
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Okulary przeciwsłoneczne Roberto Cavalli
Okulary przeciwsłoneczne GENNY
Okulary korekcyjne JUST CAVALLI
Okulary korekcyjne JUST CAVALLI