Czwartek 13-12-2018, imieniny Łucji, Otylii
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

Poznaj tajemnicę naszego sukcesu, przyjdź na warsztaty z Agnieszką Stein

 
Elbląg, Poznaj tajemnicę naszego sukcesu, przyjdź na warsztaty z Agnieszką Stein Fot. nadesłana.

Jaki jest klucz do sukcesu naszych przedszkolaków? Do ogromnego zainteresowania naszymi przedszkolami?

Odpowiadamy krótko: Jest nim rodzicielstwo bliskości, które mocno przejawia się min. w metodach Montessori, oraz misji celach i zadaniach naszych przedszkoli.
     Dziecko jest żywym człowiekiem i nigdy za pomocą żadnej metody, nie da się uzyskać całkowitej kontroli nad jego zachowaniem. Szkodliwe są przede wszystkim te metody, które niszczą więź, czyli takie, które polegają na intencjonalnym robieniu rzeczy, które są dla dziecka przykre, z którymi wiąże się cierpienie dziecka, a także te w których akceptacja dziecka jest warunkowa i zależy od tego na ile podoba się nam zachowanie dziecka.
     Wspieranie autentycznej silnej więzi w konsekwencji pomaga w wychowaniu dziecka na współodczuwającą, rozumiejącą swoje i innych potrzeby, świadomą swoich talentów, szanującą siebie i innych, ale niezależną i indywidualną osobę.
     Właśnie w najbliższą niedzielę (30 marca) o godz. 10 w naszym przedszkolu odbędą się dwugodzinne warsztaty dla rodziców prowadzone przez propagatorkę metody w Polsce psycholog Agnieszkę Stein, a wy możecie wygrać trzy wejściówki na to niepowtarzalne spotkanie, które otwiera cykl warsztatowy w naszym przedszkolu. Weż udział w konkursie. W spotkaniu ujęta jest przerwa kawowa dla uczestników.
     A jeśli nie uda Ci się wygrać, nie martw się, opowiemy Ci o rodzicielstwie bliskości, każdego innego dnia, oraz na pysznych wielkanocnych dniach otwartych organizowanych 10 kwietnia o godz. 16.30 w naszym przedszkolu. Przyjdź, poczuj bezpieczeństwo i akceptację, poznaj innowacyjne przedszkole.

 

     

Zapraszamy!
     Niepubliczne Przedszkole twórczej Aktywności Muchomor
     elblag@muchomor.edu.pl
     ul. Podgórna 12
     tel. 535948055
     
***
     Agnieszka Stein od 1990 roku pomaga dzieciom i ich rodzicom radzić sobie w różnych trudnych sytuacjach, jakie pojawiają się w wielu rodzinach. Udziela indywidualnych konsultacji w trudnościach wychowawczych. Pomaga rodzicom w rozpoznawaniu trudności rozwojowych i podpowiada, jak wspierać dzieci przechodzące przez różne trudne dla nich sytuacje.
     Udziela pomocy rodzicom zagubionym w gąszczu obecnie dostępnych, często wzajemnie sprzecznych porad i zaleceń i pomaga im czerpać radość z rodzicielstwa i osiągać równowagę między potrzebami wszystkich członków rodziny.
     Prowadzi warsztaty dla rodziców oraz współpracuje z przedszkolami i szkołą Montessori. Doradza nauczycielom, pomaga im rozwijać się zawodowo, wspiera ich w kontaktach z rodzicami.
     Specjalizuje się w pracy w nurcie rodzicielstwa bliskości, tak jak nasze przedszkole a więc za podstawowy czynnik tworzący skuteczną opiekę nad dzieckiem uważa ich wzajemną relację. W pracy z różnymi trudnościami dzieci stosuje podejście niedyrektywne, oparte na zaufaniu do kompetencji dziecka i podążaniu za jego potrzebami.
     Pisze artykuły dotyczące świadomego, troskliwego rodzicielstwa. Razem z Małgorzatą Strzelecką założyła w 2008 roku stronę poświęconą rodzicielstwu bliskości. Autorka pierwszej książki poświęconej rodzicielstwu bliskości „Dziecko z bliska”. Prywatnie mama wspaniałego 9-latka.
     
------- Reklama -------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl