Piątek 24-05-2019, imieniny Zuzanny, Joanny
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Pozycjonowanie strony www – zbuduj markę, ciesz się zyskiem!

Elbląg, Pozycjonowanie strony www – zbuduj markę, ciesz się zyskiem!

Wzrost świadomości przeciętnego internauty o tym, jak rozwija się internet i jak kształtowane są chociażby pozycje w wyszukiwarkach, jest niemal wprost proporcjonalny do wzrostu znaczenia samego internetu w świecie mass mediów. Nie zmienia to jednak faktu, że ten właśnie internauta poddaje się owym działaniom, a im bardziej dopracowana kampania reklamowa w sieci, tym większy zysk dla firmy, która w nią zainwestowała. Dlaczego tak się dzieje i w czym tkwi klucz do sukcesu produktów i usług reklamowanych w sieci?

Zainwestuj w pozycję, marka stworzy się sama!
     Sednem sprawy, w przypadku reklamy w sieci, jest pozycja w wynikach wyszukiwania, co ma dziś niebagatelne znaczenie nie tylko dla samego prestiżu strony, ale dla jej wyników finansowych. Dość powszechnie bowiem wiadomo, że internauci z natury łakną błyskawicznego zaspokojenia ich potrzeb, co w realnych warunkach przekłada się na fakt, iż z zasady nie wchodzą na drugą stronę w wynikach wyszukiwania. Kto zatem może zaistnieć w ich oczach? Markę stworzą Ci, których internauci odnajdą na pierwszej stronie.
     
     Wiele osób w miejscu tym uzna, że teoria ta jest nadużyciem i uproszczeniem, jednak ignorowanie danych statystycznych jest, z perspektywy przedsiębiorcy na współczesnym rynku, dosłownie nonszalancją. Wystarczy uświadomić sobie, że internet to drugie źródło inwestycji na rynku medialnym, które codziennie odwiedza co najmniej kilka milionów polskich użytkowników, poszukujących wszelkich dóbr i usług właśnie w świcie online. Czy zatem warto rezygnować z potencjalnych transakcji i ograniczyć się jedynie do posiadania strony internetowej, czy też zainwestować w profesjonalne pozycjonowanie stron www z wykorzystaniem wszystkich dostępnych narzędzi SEM?
     
     Czasem lepiej znaczy dosłownie lepiej!

     Wielu właścicieli firm zastanawia się, czy warto inwestować w indywidualnie dobraną, kompleksową strategię reklamy w sieci, którą oferuje agencja interaktywna, czy może wybrać ekonomiczny wariant w postaci chociażby Google Adwords. Tu już jednak przeciętny internauta nie da się oszukać i szybko dokona selekcji wyników wyszukiwania na te płatne i organiczne, a więc te, które osiągnęły swoją pozycję dzięki jakości. Jakość, o której mowa, wydaje się być kryterium zasadniczym i dlatego właśnie pierwsze pozycje w wyszukiwaniu organicznym są tymi, na które wchodzi blisko 50% osób szukających konkretnego hasła w Google.
     
     Obecność na pierwszej stronie wyszukiwarki to nie tylko oznaka popularności, ale w oczach potencjalnych klientów, to gwarancja satysfakcji, zaspokojenia potrzeb i zadowolenia, którym internauci ulegają. O ile zatem płatne reklamy ignorują, o tyle strony wyszukiwane jako pierwsze, stają się w ich oczach liderami na rynku.
     Tak waśnie, w oparciu o pozycjonowanie SEM, tworzy się marka w świecie wirtualnym, która w naturalny sposób zaczyna funkcjonować w realnych transakcjach.
     
     Artykuł poleca Agencja Interaktywna Empressia
     
                                                           ----------------- artykuł sponsorowany -----------------
     
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl