Sobota 19-01-2019, imieniny Henryka, Mariusza
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Pracowita sobota w Urzędzie Skarbowym

Elbląg, Pracowita sobota w Urzędzie Skarbowym Praca Kingi Milan – zdobywczyni pierwszego miejsca w konkursie

Z myślą o podatnikach, którzy jeszcze nie złożyli rozliczenia rocznego, a w godzinach pracy urzędu nie mają możliwości tego zrobić, zorganizowano 24 kwietnia pracującą sobotę we wszystkich urzędach skarbowych. W elbląskiej „skarbówce" odbyło się również uroczyste wręczenie nagród w konkursie "Szybki PIT pyta: Dzieciaki, czym są e-deklaracje? Narysujcie mi swoje inspiracje!".

Elbląski urząd skarbowy w tym dniu odwiedziło blisko 400 osób, spośród których z możliwości złożenia rozliczenia za 2009 rok skorzystały 244 osoby. Pomimo stosunkowo dużej liczby osób w tym dniu, średni czas oczekiwania na złożenie zeznania wyniósł pięć minut. W czasie oczekiwania na załatwienie swojej sprawy podatnicy mogli zapoznać się z pracą poszczególnych komórek organizacyjnych urzędu dzięki przygotowanej prezentacji multimedialnej.
     W tym dniu odbyło się również uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego zorganizowanego przez urząd pod tytułem "Szybki PIT pyta: Dzieciaki, czym są e-deklaracje? Narysujcie mi swoje inspiracje!". Na konkurs nadesłano 52 prace wykonane dowolną techniką. Wszystkie były bardzo ciekawe, kolorowe i starannie wykonane. Dzieci doskonale zrozumiały tematykę konkursową i w sposób bardzo pomysłowy propagowały możliwość wysyłania rozliczeń przez Internet. Wyłonienie laureatów było bardzo trudnym zadaniem dla członków komisji. Jednak po burzliwej dyskusji wyłoniono zwycięzców.
     
     Laureatami konkursu zostali:
     I miejsce – Kinga Milan, lat 12,
     II miejsce – Łucja Wiśniewska, lat 9,
     III miejsce – Aleksandra Matysiak, lat 8.

 


     
     Komisja przyznała również cztery wyróżnienia dla prac, których autorami są:
     Marcel Gajownik, lat 7,
     Aleksandra Leszko, lat 11,
     Bartosz Bem, lat 11,
     Sandra Wlizło, lat 10.

Aneta Szyc, Urząd Skarbowy w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Pieczątki Firmowe
Kalendarz Książkowy A5 Firmowy
Żarówki LED
Kalendarz Książkowy z Grawerem