UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

„Profesjonalny” konkurs plastyczny dla dzieci

Centrum Kształcenia Kadr Profesja jest siecią szkół policealnych dla dorosłych. Dziś jednak mamy propozycję dla najmłodszych mieszkańców Elbląga. Pomóżcie nam stworzyć rozpoznawalne, przyjazne logo w postaci maskotki naszego oddziału. Czekają atrakcyjne nagrody! Dajcie czadu!

Profesja Centrum Kształcenia Kadr w Elblągu ogłasza konkurs plastyczny dla dzieci pod hasłem „Zaprojektuj maskotkę Profesji Elbląg”.
     Celem konkursu jest stworzenie rozpoznawalnego logo placówki szkoleniowej w postaci przyjaznej maskotki oraz kształtowanie umiejętności posługiwania się różnymi środkami wypowiedzi artystycznej.
     Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych i przedszkoli.
     Warunkiem uczestnictwa jest samodzielne wykonanie pracy techniką dowolną (format pracy nie większy niż A3).
     Każda praca powinna być opatrzona kartą informacyjną zawierającą następujące dane: imię i nazwisko; data urodzenia; adres, kontakt telefoniczny; imię i nazwisko opiekuna; zgoda opiekuna; zapis: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”. Każda osoba może zgłosić tylko jedną pracę. Udział w konkursie jest bezpłatny. Prace nadesłane na konkurs nie będą zwracane.
     Prace należy składać osobiście do 1 czerwca na adres: Profesja Centrum Kształcenia Kadr o. Elbląg ul. Hetmańska 11/20 w Elblągu z dopiskiem: „Konkurs plastyczny”.
     Prace oceniać będzie komisja konkursowa powołana przez organizatora. Organizatorzy przewidują atrakcyjne nagrody rzeczowe dla laureatów (nagroda główna oraz dwa wyróżnienia).
     Wyniki konkursu ogłoszone będą podczas festynu z okazji Dnia Dziecka w „Krainie Króla piegusa” w niedzielę, 3 czerwca.
     

     Profesja Centrum Kształcenia Kadr
     ul. Hetmańska 11/20
     Elbląg
     tel. (55) 235-68-08

 


     
-----Reklama----
     

     
,
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl