Piątek 25-05-2018, imieniny Grzegorza, Urbana
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Projekt „Sztuka dla życia”

Międzynarodowy program „Sztuka dla życia” realizowany przez elbląskie Stowarzyszenie Kulturalne „Viva Art” i Centrum Kultury i Współpracy Międzynarodowej Światowid wkroczył w kolejną fazę.

Jego uczestnicy spotkają się teraz w Elblągu na drugim szkoleniu, które ma pokazać i wzbogacić formy pracy z dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną. Zajęcia rozpoczną się w środę i potrwają trzy dni. Uczestnicy programu, w tym goście z Zielonogradska, wezmą udział w praktykach w elbląskich placówkach działających na rzecz osób niepełnosprawnych.
     Projekt ma charakter integracyjny i obejmuje zarówno młodzież niepełnosprawną, rodziców i opiekunów, jak również terapeutów i nauczycieli. Biorą w nim udział także plastycy, członkowie organizacji pozarządowych i wolontariusze. Realizatorzy projektu chcą objąć działaniami możliwie szeroką reprezentację społeczności lokalnych z regionów przygranicznych. Projekt „Sztuka dla życia” ma kilku partnerów rosyjskich - Społeczną Organizacją Wsparcia i Ochrony Praw Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Ruczejok”, samorządową organizację dla dzieci Centrum Psychologiczno-Medyczno-Socjalnego Wspierania „Nadzieja” (obie działają w Zielonogradsku), w działaniach uczestniczą także pedagodzy ze Szkoły z internatem dla dzieci niesłyszących w Sosnówce koło Zielonogradska oraz działacze z Kaliningradzkiej Regionalnej Dziecięco-Młodzieżowej Społecznej Organizacji Inwalidów „Maria”.
     Koordynatorem projektu jest Teresa Miłoszewska. Projekt realizowany jest od września ubiegłego roku, a zakończy się w maju tego roku dużą wystawą prac powstałych podczas spotkań, warsztatów i wspólnego polsko-rosyjskiego pleneru plastycznego.
     

MUR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Fototapety industrial
Fototapety z pejzażami
Fototapety z abstrakcyjnymi wzorami
Fototapety do lekarza/dentysty