Wtorek 23-10-2018, imieniny Teodora, Seweryna
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Propozycja dla młodych

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Zarząd Oddziału Okręgowego w Elblągu otrzymało dofinansowanie na realizację trwającego 13 miesięcy projektu „Pokolenie Przyszłości”. Zgłoszenia osób chętnych do udziału w projekcie przyjmowane są tylko do piątku 22 września.

Celem projektu jest zwiększenie aktywności społecznej młodzieży z Elbląga i powiatu elbląskiego w wieku 15-18 lat. W ramach projektu będą się odbywać nieodpłatne szkolenia, warsztaty i spotkania integracyjne.
     - Projekt kierujemy do młodzieży pozostającej w trudnej sytuacji materialnej, bytowej i społecznej, mającej problemy w nauce, która nie podjęła dalszej nauki i nie pracuje - mówi kierownik projektu Krystyna Niedbalska-Konarczak. - Osobom zakwalifikowanym do projektu proponujemy: podniesienie swoich umiejętności z zakresu bieglej obsługi komputera oraz grafiki komputerowej; naukę języka angielskiego w stopniu, który umożliwi swobodne komunikowanie się w różnych sytuacjach życiowych; poznanie swoich mocnych stron, a w przypadku słabych - wskazanie najkorzystniejszych metod ich niwelowania; określenie przez doradców zawodowych predyspozycji związanych z podjęciem dalszej nauki lub pracy; uczestnictwo w wielu imprezach integracyjnych oraz wyjściach do kina i teatru.
     Szkolenia mają dostarczyć uczestnikom wiedzy teoretycznej i praktycznej, a prowadzić je będą wykwalifikowani edukatorzy. Zajęcia odbywać się będą w piątki (godz. 14-18) i soboty (godz. 10-18). Rozpoczną się w październiku i potrwają do czerwca 2007 r. Odbywać się będą CKiWM Światowid.
     Uczestnikom organizatorzy zapewniają obiady, bufet kawowy, materiały dydaktyczne oraz zwrot kosztów przejazdu. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia wydany w języku polskim i angielskim.
     - Jeśli masz od 15 do 18 lat, jesteś otwarty na nowe wyzwania, chcesz przeżyć świetną zabawę połączoną z nauką, zapraszamy do udziału w tych spotkaniach - zachęca Krystyna Niedbalska-Konarczak.
     Informacje o projekcie oraz deklaracja uczestnictwa znajdują się na stronie internetowej Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Elblągu: www.tpd.elblag.com.pl/pokolenie.html oraz w biurze TPD przy ul. 1 Maja 37. Informacje udzielane są także pod numerem telefonu 055 233 82 10.
     Projekt „Pokolenie Przyszłości” realizowany jest w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego Rozwój Zasobów Ludzkich 2004-2006 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.
     

PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
 • Jeśli ktoś jest zainteresowany a informacji szuka w Portelu to ma 3 dni na przygotowanie projektu - chyba jest bez szans.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2006-09-19)
 • Jeśli ktoś jest zainteresowany to wystarczy, że złoży deklarację uczestnictwa w podanym terminie. TPD zaprasza do udziału w projekcie - a nie do przygotowania projektu. Szanse więc są bez problemu. Natomiast informacje o projekcie pojawiają się już od jakiegoś czasu w różnych formach i różnych miejscach. Warto zajżeć na stronę TPD.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2006-09-19)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kuchnia klasyczna
Kuchnia inna niż inne
Kuchnia nowoczesna
Kuchnia, a aneks kuchenny