UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Przedszkolaki śpiewają pieśni patriotyczne

 
Elbląg, Przedszkolaki śpiewają pieśni patriotyczne
fot. nadesłana

"Nie rzucim ziemi, skąd nasz ród, Nie damy pogrześć mowy! Polski my naród, polski lud" - tymi słowami rozpoczął się dziś (8 listopada) w Szkole Podstawowej Nr 6 w Elblągu Pierwszy Festiwal Pieśni Patriotycznej „Moja ojczyzna".

Jego celem było rozpowszechnianie pieśni patriotycznej wśród dzieci w wieku przedszkolnym. W festiwalu wzięły udział dzieci z dziesięciu przedszkoli i grup przedszkolnych przy szkołach podstawowych. Gościliśmy oddział przedszkolny przy SP12, oddział przedszkolny przy SP 11, oddziały przedszkolne przy SP 23, przedszkole nr 13 "Mały Turysta", 26, 29, 31, 33, 34 i przedszkole „Przyjaciele Kubusia” .
     Na liście piosenek patriotycznych znalazły się m.in. „Rozkwitały pąki białych róż”, „Przybyli ułani pod okienko”, „Jestem Polką i Polakiem”, „Flaga Polski”. Dzieci zaśpiewały 16 piosenek. Były to utwory, które zna każdy Polak i wywołują w każdym z nas moc wzruszeń, poczucie narodowej dumy i jedności. Nic więc dziwnego, że każdy uczestnik otrzymywał ogromną owację od publiczności. Festiwal nie miał charakteru konkursu, jednak każdy z uczestników odebrał nagrodę i przyjął gratulacje od dyrektor dxkoły, Mirosławy Dańczyszyn.
Szkoła Podstawowa nr 6 w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama