Piątek 22-03-2019, imieniny Katarzyny, Bogusława
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Przedwiośnie talentów

20 marca o godz. 13 w Sali Staromiejskiej przy ul. Św. Ducha w Elblągu odbędzie się spotkanie Prezydenta Miasta Henryka Słoniny z laureatami „Przedwiośnia Talentów”.

Przedsięwzięcie „Przedwiośnie Talentów” zostało zainicjowane w 2007 roku przez Prezydenta Elbląga. Wówczas jego celem było prowadzenie skutecznej pomocy początkującym artystom. Program oprócz wsparcia finansowego zapewniał wyróżnionym uczestnictwo w specjalistycznych warsztatach pod kierunkiem wybitnych twórców i pedagogów oraz pomoc w tworzeniu repertuaru (np. teksty, muzyka, aranżacje, wydawnictwa itp.) na potrzeby występów w konkursach.
     Podczas pierwszej gali „Przedwiośnia talentów” wyróżnionych zostało 15 osób. W 2008 roku jej laureatami zostało już 16 młodych artystów.
     Powstały trzy lata temu program w tym roku zmienia swoją formę stając się swoistym rodzajem referencji, która otwiera drogę młodym artystom do uzyskania Stypendium Artystycznego Miasta Elbląg. Podczas tegorocznego „Przedwiośnia Talentów” nastąpi wręczenie listów gratulacyjnych laureatom konkursów, festiwali, przeglądów o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym, którzy wyróżnienia uzyskali w takich dziedzinach, jak: muzyka, literatura, plastyka, taniec ludowy.
     W kategorii muzyka zostaną wyróżnieni: Maja Panicz, Karolina Nowotczyńska, Mikołaj Wojciechowski oraz Zespół wokalny „Szalone Małolaty” z Młodzieżowego Domu Kultury (w składzie: Aleksandra Gawdzis, Aleksandra Kaźmierczak, Bartosz Kwidzyński, Joanna Berlińska, Katarzyna Kozieł, Katarzyna Pękalska, Marta Gałuszewska, Martyna Maludzińska. W dziedzinie literatury listy gratulacyjne otrzyma Julia Baranowska i Iga Radomska. Z kolei w kategorii plastyka zostaną wyróżnieni Kacper Szalecki i Agata Orzechowska. W ostatniej dziedzinie, tańcu ludowym prym wiedzie
     Żaneta Podobińska.
Oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Pieczątki Firmowe
Clinex W3 Multi
Clinex Stronger
Clinex Grill